02.05.2019, 14:00 | czytano: 1203

Europejski marsz przeszedł Krupówkami (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński
Z okazji 15-lecia Polski w Unii Europejskiej kilkadziesiąt osób manifestowało z flagami Polski i Unii Europejskiej.
Kilkadziesiąt osób przy dźwiękach „Ody do radości” przeszło Krupówkami pod oczko wodne, aby zademonstrować swoje poparcie dla obecności Polski w Unii Europejskiej. Manifestanci przypomnieli jak wyglądały przeprawy przez granice zanim Polska weszła do strefy Schengen.
Manifestujący z Elżbietą Bińczycką z Unii Europejskich Demokratów zachęcali do udziału w nadchodzących eurowyborach.

Manifestacja została zorganizowana przez działaczy Komitetu Obrony Demokracji z Podhala.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
zobacz także
komentarze
A04.05.2019, 15:53
@do @ A Marsz rację, nic nie mówię, bo co tu powiedzieć. Na własne oczy widziałem jak rugowali polski przemysł. Ludzie chcieli kupować Polonezy, ale nie, obcy kazali kupować VW, Mecedesy i inny badziew, były kolejki po prali Pola, ale nie,obcy kazali kupować Candy, Bsch i inny badziew, to samo z proszkami i całym tym szpejem potrzebnym do życie. Nawet teraz ludzie się nakazuje kupować w Biedronce i dawać kasę Portugalczykom niż np Steskalowi bo o Rajsklim nie wspomnę bo to też obcy, portugalski Eurocash pod nazwą Lewiatan. A ludzie zamiast pracować w Polsce i tu się dorabiać, obcy każą wyjeżdżać. A wojny nie ma. Dziwne. Tacy ekonomiczni uchodźcy. Obcy wprowadzają swoje standardy a nam po prostu Rosji potrzeba, ludzie od razu będą szczęśliwi i jacy dumni ze swojego kraju !
do @ A03.05.2019, 21:14
Składka składką, ale nie mówisz nic jak nas sprzedano - Polskę ? Szukasz pracownika - on już jest w Niemczech, szukasz lekarza, pielęgniarki - oni już dano w Anglii... Chcesz zarabiać lepiej to pracuj dla Polski, bo emeryci nie będą mieć nawet na chleb... A może POszukamy polskiego auta, telewizora, proszku do prania, keczupu, cukierka, itp. - nie ma bo obcy polski przemysł opanowali i zyski tranferują do Unii, albo USraela.. Taka zKODowana troszkę histeria... Za to wszyscy chcą aby rząd czarowała - stoliczku nakryj się unijnymi dotacjami...
A03.05.2019, 19:25
@Marcin. Wiedzą, wiedzą. Gorzej że takie Marciny nie wiedzą że Norwegia płaci UE za te przywileje więcej niż wynosi polska składka. Podobnie płacić muszą Islandia i Liechtenstein (też nie w UE) do Funduszu Norweskiego z którego głównie korzysta... Polska. Więc jak chcesz otwierać ludziom oczy, to mów cała prawdę a nie populistyczne frazesy, bo wychodzi na to żeś sam albo tłuk albo manipulant.
rolex03.05.2019, 15:55
Ha ha, Marcin, w dwóch zdaniach zaorałeś towarzystwo ;-)
k02.05.2019, 16:57
oby jak najszybciej euro wprowadzono.
Marcin02.05.2019, 16:27
Ciekawe czy oni w ogóle wiedzą, że taka Norwegia nie jest w Eurokołchozie a jest w Schengen i ma możliwość swobodnego podróżowania. Stawiam, że nie wiedzą.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl