31.05.2019, 13:29 | czytano: 1798

Studenci dziękują za juwenalia

Arch. Podhale24.pl
- To było oczywiste, że Studenckiej Hurnawicy nic nie zatrzyma. Obiecaliśmy zabawę oraz kawał dobrej muzyki – i słowa dotrzymaliśmy - piszą w podziękowaniu organizatorzy juwenaliów Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, które odbyły się 18 maja na Rynku w Nowym Targu.
- Zawieszona nad Nowym Targiem groźba pogodowej katastrofy rozpłynęła się pod wpływem wspaniałej, pełnej ogromnych emocji atmosfery. Juwenalia 2019 przejdą do historii jako jedna z najbardziej udanych imprez organizowanych przez nowotarską uczelnię. Po raz kolejny okazało się, że dzięki współpracy z niezwykłymi, pełnymi pasji ludźmi, można stworzyć coś wielkiego. W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do powodzenia przedsięwzięcia: Władzom Uczelni na czele z Jego Magnificencją Rektorem ks. płk (r) dr hab. Stanisławem Gulakiem, władzom Miasta i Powiatu, Dyrekcji Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji, Miejskiemu Centrum Sportu i Rekreacji, Muzeum Podhalańskiemu oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu.
Dziękujemy także służbom, które pomagały w zabezpieczeniu imprezy, szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Targu oraz nowotarskiej Komendy Powiatowej Policji.

Serdeczne podziękowania składamy naszym Partnerom i Sponsorom: ZEW Niedzicy S.A., Kotelnicy Białczańskiej, TRACKTECH, Podhalańskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. Jana Pawła II w Nowym Targu, Vivoo Music oraz Klubowi ADHD, Bankowi Pekao S.A., Pensjonatowi Burkaty, Gorącemu Potokowi, Firmie TYLKA okna, drzwi, bramy, firmie ubezpieczeniowej PZU, Firmie Balser, MiD Sport - Sklepowi Sportowo-Turystycznemu, Hotelowi „Skalny”, Hotelowi Grand Hotel Stamary, Firmie Usługowej Sojka Tadeusz, Biuro promocji i reklamy „JEŻ”, Siłowni X-treme Fitness, Firmie „Pakfol”, Firmie Garb, Księgarni Book Book, Kalata – cukierni, piekarni, Nowy Targ, Firmie „DAFO Plastic”, Firmie Janas oraz Interskills paintball – liczymy na dalszą, wspaniałą współpracę.

Nie zabrakło nas w mediach dzięki naszym Patronom: Tygodnikowi Podhalańskiemu, Nowotarskiej Telewizji Kablowej, portalom: Nowytarg 24, Podhale24, Podhaleregion i Telewizji Podhale – dziękujemy!

Drodzy studenci, bez Was juwenalia nie miałyby sensu. Dziękujemy wszystkim wspaniałym Wolontariuszom, którzy włożyli wiele wysiłku w organizację naszego wspólnego przedsięwzięcia.

Organizatorzy Podhalańskich Juwenaliów PPWSZ w Nowym Targu
zobacz także
komentarze
Brawo studenci01.06.2019, 09:38
Przez tych studentow i ta profanacje Roza Fhun zdobyła mniej głosów
Z miasta01.06.2019, 08:52
Dosyć ciekawy zbieg okoliczności, @Obserwator pisze komentarz krytyczny i nim się ukazał (bo ok 19 jeszcze nic nie było), także @obserwator napisał komentarz pochwalny.
Fakt jest faktem, impreza była pewnie udana ale po wybryku, a może świadomej prowokacji kilkorga ... pozostał niesmak, i może mieć swoje konsekwencje w przyszłości.
obserwator31.05.2019, 15:56
to była super impreza, prawdziwe święto młodości !!
muzyka klubowa ekstra i niesamowity C-Bool
Obserwator31.05.2019, 15:35
Przy tych podziękowaniach wypadałoby jeszcze przeprosić mieszkańców za profanację osoby św.JPII.
w przededniu 40 rocznicy pobytu Papieża w Nowym Targu. Jeżelii ta wyzwolona młodzież oczywiście ma tyle odwagi by przyznać się do błędu lub głupoty. Ksiądz rektor tez mógłby zająć stanowisko. To że jest cicho w tym temacie to nie znaczy, że ludzie to akceptują lub tolerują, ale z pewnością zapamiętają i przypomną przy okazji. Po takim wybryku, sponsorzy nie koniecznie mogą być tak łaskawi w przyszłym roku.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl