07.07.2019, 13:04 | czytano: 6078

Hunt Run VIII, czyli największy w Polsce festiwal sportowo-muzyczny (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
BIAŁKA TATRZAŃSKA. Na Kotelnicy Białczańskiej trwa Hunt Run - festiwal sportowo-muzyczny, na którym spotkali się ludzie aktywni, amatorzy muzyki, dobrej zabawy, wysiłku fizycznego i pasji.
W ten weekend organizatorzy przyjęli zapisy udziału w imprezie od ok. 11 tysięcy osób. Do ekstremalnych biegów z przeszkodami zgłosiło się 3 600 chętnych, podzielonych na ponad 350 drużyn. Przygotowano dla nich 7 dystansów. To biegi - Mocarnego Dzika, Rannego Dzika, Hardego Dzika, w ramach Dnia Rodzinnego: Dobrego Dzika, Małego Dzika, Family Dzika i Dziczka. Biegi uzupełniane są konkursami - np. zjazdów na ślizgawce oraz zabawą w pianie i koncertami. Wśród wykonawców znalazł się zespół Nocny Kochanek.
"Hunt Run powstał z myślą o integracji osób, które na co dzień są aktywne lub chcą zacząć zmieniać coś w swoim życiu. Przyciągamy do siebie zarówno osoby, które siedzą za biurkiem i chcą się wyrwać w weekendy jak i osoby, które trenują wszelkiej maści sporty. Nie brakuje u nas rodzin, grup znajomych i pasjonatów ekstremalnych wrażeń. Jesteśmy jedną wielką rodziną zajawkowiczy, która łączy wspólny cel - dobra zabawa i wspólne ładowanie się dobrymi emocjami" - tłumaczą organizatorzy.

Organizowanemu już po raz ósmy festiwalowi patronuje Podhale24.

s/ zdj. Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Ewa08.07.2019, 08:24
Świetne zdjęcia! Fantastyczne ujęcia :)
Golden Life07.07.2019, 21:19
sie bestyje nie urobio przez tydziyn to sie im w weekend gupot zachciewo
Radek07.07.2019, 21:14
Noi fajnie i oto walczyły Feministki równouprawnienie , chlopy se przy stoliku piwko piją a baby drewno na opał znoszą na zime ...Bardzo mi sie to podoba .
uczestnik07.07.2019, 14:50
Fajne, ale chaos totalny, brak koszulek, które miały być zapewnione w pakiecie startowym.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl