05.08.2019, 12:58 | czytano: 1234

Tulia, czyli Eurowizja w Białce Tatrzańskiej

W najbliższą sobotę 10 sierpnia na Bani w Białce Tatrzańskiej zobaczyć będzie można zespół Tulia, który reprezentował Polskę w tegorocznym konkursie piosenki Eurowizji.
Istniejący od 2017 roku zespół bardzo szybko zdobył dużą popularność, a jego pierwsza płyta – wydany nieco ponad rok temu album „Tulia” doczekał się statusu platynowego. Folkowej grupy, która wykona swoje największe przeboje – w tym eurowizyjny „Fire of Love” - posłuchać będzie można w sobotę, 10 sierpnia od godziny 20:00. Chwilę wcześniej na scenie pojawi się grupa Heavy Way, która od 18:30 rozgrzewać będzie publikę mocnymi rytmami.
Kulturalne atrakcje czekają jednak na wszystkich zainteresowanych już od wtorku. W Kinie na Stoku 6 sierpnia o go. 21.00 wyświetlony będzie film „Mamma Mia” wypełniony największymi przebojami grupy ABBA.

Czwartek to tradycyjnie koncert z cyklu „Unplugged”. Tym razem wystąpi Hanka Wójciak, laureatka I Nagrody na 46. Studenckim Festiwalu Piosenki, której klimatyczny głos rozbrzmi ze sceny Kultury na Bani od godziny 20:00. Dzień później (9 sierpnia, g. 20) w ramach „Coverowego Piątku” zaprezentuje się odtwórca Elvisa Presleya - The King's Friends.

Z myślą o najmłodszych w niedzielę, 11 sierpnia na scenie Kultury na Bani wystąpią Beti & Bobass ze swoim interaktywnym programem. Początek – godz. 17.

Materiały prasowe, oprac. r/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl