19.08.2019, 14:06 | czytano: 2452

V Gonitwa Podhalańska już niebawem. Ruszyły zapisy

Fot. Materiały prasowe
1 września w Spytkowicach zostanie rozegrana V Gonitwa Podhalańska. Zawody te są organizowane, aby upamiętnić wszystkich poległych w czasie II wojny światowej, a trasy biegów poprowadzone są przez tereny tzw. „Bitwy o Wysoką”
W tym roku wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w następujących kategoriach:
1) 10km terenowy bieg anglosaski
2) 4km terenowy bieg anglosaski
3) 4km Nordic Walking
4) 10km Bieg Służb Mundurowych
5) Bieg z przeszkodami dla dzieci

Na zawodników czekają atrakcyjne pakiety startowe w których znajdą się chociażby koszulki lub czapki/opaski firmy Attiq czy upominki od Projekt Zdrowie z Rabki.

W czasie trwania biegów rozegrane zostaną różne zabawy oraz konkursy a widzowie oraz uczestnicy w rozmowie z Ekodoradcą będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat ekologicznych źródeł ogrzewania czy pozyskania dofinansowania na wymianę źródeł ogrzewania na bardziej przyjazne środowisku. Organizatorzy postarają się, aby nie zabrakło również militarnych akcentów.

Biegi zostaną rozegrane o następujących godzinach:

13:30 rozgrzewka oraz biegi dla dzieci
14:30 4km
15:10 10km, 4km Nordic Walking oraz Bieg Służb Mundurowych
Po zawodach zostanie rozegrany konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi m.ni przez firmy Kompleks Beskid Spytkowice, Audictus, Manfoot, Shefoot, Natura i Sztuka czy HiFitness.

Ponadto wydarzenie wspierają także: Fundacja IDEA, Gmina Spytkowice i Powiat Nowotarski, klub biegowy ITMBW, Przystań w Kabanosie, Wykładziny Obiektowe ze Spytkowice i wiele innych.

Szczegółowy harmonogram i zapisy na stronie www.gonitwapodhalanska.pl.

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl