10.09.2019, 16:26 | czytano: 3383

Postawiły na samoobronę. Piękne i groźne

zdj. KRAV MAGA Podhale Nowy Targ
NOWY TARG. Sekcja Krav Maga Podhale, działająca od kilku lat w Nowym Targu szkoła samoobrony i sztuk walki informuje, że odbyły się już pierwsze zajęcia z cyklu "Samoobrona dla Kobiet". Przez cały wrzesień kobity mają możliwość nauki skutecznych i prostych technik samoobrony pod okiem doświadczonych i kwalifikowanych instruktorów.
"Program kursu został opracowany pod kątem Pań, które nie mają czasu regularnie uczęszczać na zajęcia samoobrony, a chciałyby zwiększyć swoją świadomość w zakresie bezpieczeństwa, nauczyć się bronić siebie i - w razie potrzeby- swoich bliskich, a także aktywnie spędzic czas. Zakres materiału szkoleniowego jest obszerny, dlatego wybraliśmy najbardziej uniwersalne rozwiązania, łatwe do nauczenia, i niezwykle skuteczne w każdej sytuacji" - mówi nam jeden z instruktorów prowadzących zajęcia. "Panie rzetelnie podeszły do tematu. Z dużym zaangażowaniem i uśmiechem przyswoiły solidną dawkę wiedzy i umiejętności. Z taką grupą pracuje się bardzo przyjemnie, i można wiele zdziałać" - dodaje.

Na zajęciach panie uczą się m.in. zachowań prewencyjnych, wyzwalania z uchwytów za ubranie, za włosy, a także różnego rodzaju duszeń czy szantaży.

Treningi prowadzi trener Paweł Jamróz, były żołnierz jednostki powietrznodesantowej, specjalista w zakresie samoobrony i sportów walki oraz Karol Chorążak, jedyny na Podhalu Expert Krav Maga, instruktor samoobrony i techniki interwencji.


Zajęcia odbywają się każdy czwartek września w Szkole Podstawowej nr 5 Ul. Orkana 17 w Nowym Targu.

opr.s/
zobacz także
komentarze
Andrzej13.09.2019, 20:23
Nareszcie Kobiety się budzą!!! Brawo!
Donmulanka13.09.2019, 18:09
Tak trzymać!
K.13.09.2019, 16:01
Petarda!!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl