18.09.2019, 16:32 | czytano: 4801

Michał Zabrzeski został finalistą konkursu Mister Polski 2019

zdj. Zbigniew Hudobski
Związany z Podhalem Michał Zabrzeski swoją przygodę z modelingiem zaczął przypadkowo. Jednak szybko został doceniony zarówno przez jurorów konkursów, jak i agencje reklamowe. Teraz został finalistą konkursu Mister Polski 2019.
- Mam tutaj dom, również jestem tutaj zameldowany oraz większa część rodziny tutaj mieszka - mówi pytany o swoje związki z Podhalem. Dodatkowo jego rodzina pochodzi z Myślenic i Lubnia.
Michał Zabrzeski jest studentem czwartego roku Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (specjalizacja trener personalny).

23-latek, który zdecydował się na specjalizację "trener personalny, instruktor tenisa ziemnego" - swoją pasje do treningu rozpoczął mając problemy zdrowotne związane z niską wagą, które mogły skutkować anoreksją. Trenował 8 lat w klubie Prądniczanka piłkę nożną, ale karierę musiał przerwać - czego powodem były problemy natury fizycznej. Kompleksy rozpędził regularnymi treningami na siłowni.

Kilka lat temu odkrył w sobie swoją pasje do treningu siłowego i sportów walki oraz treningów kalistenicznych. To pozwoliło mu odnaleźć ścieżkę, której długo poszukiwał. Odzyskana pewność siebie poskutkowała niezwykłą chęcią do rozwijania swoich zainteresowań na wielu płaszczyznach. Trenując trzy lata Kick Boxing pod okiem trenera Roberta Siedlarza, przeszedł na boks wraz z treningami MMA w klubie Krakowskim Grappling Kraków.

Dwa lata temu został zaproszony na zdjęcia i testy do Agencji modelingowej Reklamex. I tak rozpoczęła się przygoda z profesjonalnym modelingiem. Wystąpił w pokazach Cracow Fashion Week 2019 oraz Fashion Night idąc w pokazach min. z Hubertem Gromadzkim. Wystąpił też w pokazach w Galerii Kazimierz oraz brał udział w Fashion Week na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jest miłośnikiem ubioru w stylu street wybiegającego znacznie ponad zwykłe standardy. Pracował w sklepie odzieżowym Medicine jako model, mając na koncie liczne sesje zdjęciowe, m. in. dla Restauracji Góralski Browar w Zakopanem, czy dla marki ozonee.pl. Mówi o sobie, że jest "pasjonatem zdrowego stylu życia oraz festiwali muzycznych".
W tym roku wziął udział w Cracow Fashion Week 2019. Po emocjonującym półfinale zorganizowanym przez Fashion Anatomy 14 września w Krakowie - awansował do ścisłego finału konkursu. Występ Finałowy odbędzie się 6 listopada w Teatrze Capitol WARSZAWA. Będzie to wydarzenie transmitowane na żywo w Internecie, reportaż prowadzone przez wszystkie największe stacje telewizyjne w Polsce.

- Niedługo rusza głosowanie sms-owe. Liczę na wsparcie całego Podhala, ale i nie tylko - mówi Michał Zabrzeski.

opr.s/ zdj. Zbigniew Hudobski (dzięki uprzejmości Michała Zabrzeskiego)
komentarze
ciekawski19.09.2019, 13:29
W jury podobno zasiadali Rafał i Gabriel, tak słyszałem, czy to aby prawda czy żart???
ZochazKrakowa19.09.2019, 13:21
Patrząc na zdjęcie nr 6 chciałoby się zaśpiewać jak Danuta Rinn - Gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy...
Michał Zabrzeski18.09.2019, 21:02
Zapraszam na instagrama dziękuję za super artykuł https://...
Zobacz pełną wersję podhale24.pl