22.10.2019, 12:59 | czytano: 2658

Powitania, pożegnania i gratulacje

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste spotkanie starosty nowotarskiego z dyrektorami i nauczycielami szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych prowadzonych przez starostwo.
Starosta Krzysztof Faber wręczył dyplomy uznania i nagrody 13 dyrektorom szkół i placówek za wyróżniająca pracę w kierowaniu szkołą lub placówką i 30 nauczycielom za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Życzył wszystkim nagrodzonym i pracującym w oświacie zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów na płaszczyźnie zawodowej i osobistej oraz optymizmu i wytrwałości w realizacji nowych wyzwań edukacyjnych. Obecna na uroczystości dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Targu Bożena Bryl złożyła nauczycielom życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Podczas spotkania wręczono również Katarzynie Lasak uchwałę w sprawie powierzenia jej stanowiska dyrektora Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce oraz pożegnano wieloletniego dyrektora, wychowawcę i nauczyciela Bursy Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego w Nowym Targu Elizę Palluth.

Źródło: Powiatowe Centrum Oświaty w Nowym Targu, r/
Może Cię zainteresować
komentarze
czytelnik22.10.2019, 15:16
Nie miał kto zrobić zdjęć :((
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl