12.12.2019, 14:06 | czytano: 9536

Złote Gody w Nowym Targu (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski
Burmistrz Grzegorz Watycha wspólnie z przewodniczącym Rady Miasta Grzegorzem Luberdą, uhonorowali 59 par obchodzących złote gody i 21 par świętujących diamentową rocznicę.
Coroczne spotkanie, które odbyło się 11 grudnia w “Karcmie u Borzanka”, upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze. Obecni na uroczystości jubilaci byli pełni pogody ducha i uśmiechów na twarzy.
Burmistrz w imieniu własnym i przewodniczącego, skierował słowa uznania pod adresem jubilatów, dziękując im za wytrwałość i tym samym świadectwo dla współczesnego świata, że można w wierności i zgodzie dożyć tak pięknych jubileuszy. Wyraził jednocześnie nadzieję, że obecne na uroczystości pary dodadzą młodym ludziom wiary w sens zakładania rodziny, tej podstawowej komórki społecznej, by będąc dla siebie wzajemnie wsparciem, przeżyć w miłości i szacunku tak wiele wspólnych lat.

Źródło: UM Nowy Targ, oprac. r/ zdj. Szymon Pyzowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
mieszkaniec15.01.2020, 09:03
do besala
z tego co wiem zdjęcia były robione ze wszystkimi.
Anka14.12.2019, 11:13
Mój wujek z ciocią byli bardzo rozczarowani podzialłem na gorszych i lepszych. Wstyd panie burmistrzu
dycha13.12.2019, 12:41
Z prostymi rzeczami Watycha sobie już nie uradzi
avivat13.12.2019, 08:53
~do besala
Jeżeli to co piszesz jest prawdą, to ogromny wstyd dla burmistrza miasta. Nie chciałabym być na miejscu tych "odrzuconych" i czuć się jak ONI.
besala12.12.2019, 20:33
Do E. Nie sprawdza się! Zaprosił ludzi w wieku 70+ do restauracji, w której nie mógł pomieścić ich na jednej sali! Gości rozlokowano w różnych pomieszczeniach dlatego część z nich czuła się wykluczona z uroczystości! Nie trzeba także wielkiej wyobraźni aby przewidzieć, że ludzie w podeszłym wieku mogą się poruszać na wózkach lub mieć trudności z wejściem na schody. Należało zadbać o wolontariuszy, którzy pomogliby w pokonaniu trudności lub zorganizować tę ważną uroczystość w innym miejscu. Brakiem taktu było też fotografowanie się burmistrza i jego przybocznego tylko z wybranymi parami! Powinni sfotografować się z wszystkimi lub zrezygnować ze zdjęć. Tak więc brak taktu, wyobraźni, wrażliwości i gruboskórność Pana Watychy spowodowały, że wielu uczestników tego spotkania wyszło z niego z niesmakiem!
E12.12.2019, 15:43
Bankieciki, bale, zabawa. To pan burmistrz lubi najbardziej i tu się sprawdza. Brawo. Co tam smog. Niech się trują
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl