24.03.2020, 09:59 | czytano: 2759

Informacja dla pacjentów z Ratułowa

Dyrektor Samodzielnego Gminnego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Czarnym Dunajcu Joanna Mateja informuje, że w Przychodni w Ratułowie został uruchomiony dodatkowy numer telefonu. Do kontaktu z przychodnią w Ratułowie służą numery: 18 26581 32 oraz 797271566.
Uruchomienie drugiego numeru telefonu umożliwi pacjentom szybsze połączenie z Przychodnią w Ratułowie w celu rejestracji lub uzyskania niezbędnych informacji.
- Jednocześnie przypominam o konieczności ograniczenia wizyt w Przychodni w Czarnym Dunajcu, Ratułowie, Chochołowie i w Odrowążu do wizyt niezbędnych, zachowania daleko idących środków ostrożności oraz obowiązku bezwzględnego dostosowania się do poleceń personelu medycznego, co pozwoli nam bezpiecznie funkcjonować w obecnych trudnych warunkach - podkreśla dyrektor w wydanym komunikacie. - W przypadku kontaktu w sprawie wystawienia recept, personel medyczny prosi o wcześniejsze przygotowanie nazw i dawkowania leków, które mają być przepisane. Pozwoli to na ograniczenie czasu połączenia telefonicznego na które w tym momencie czeka kolejny pacjent.

Źródło: SGZPOZ, r/
komentarze
Dorota24.03.2020, 13:02
A czemu lekarze nie wystawiają e - recept !!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl