07.05.2020, 10:33 | czytano: 976

Konkurs plastyczny "Laurka dla Jana Pawła II"

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza dzieci, dorosłych oraz całe rodziny do udziału w konkursie "Laurka dla Jana Pawła II", który został zorganizowany dla uczczenia 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II.
Zadaniem konkursowym jest wykonanie laurki dla Jana Pawła II w sposób tradycyjny (ręcznie) lub elektronicznie przy pomocy programów graficznych (rekomendowany Tux Paint). Wykonane prace plastyczne należy sfotografować i przesłać do nas zdjęcie, a w przypadku programów graficznych wyeksportować obraz i przesłać plik.
Praca może zostać wykonana indywidualnie lub może to być to praca rodzinna. Z uwagi na wyjątkowe okoliczności i panującą sytuację prace przesyłane będą drogą elektroniczną.

Zgłoszenie należy przesłać wskazanymi w regulaminie kanałami do 13.05.2020 r.

Szczegóły w regulaminie na stronie: https://idmjp2.pl/index.php/pl/2146-konkurs-plastyczny-z-okazji-100-rocznicy-urodzin-jana-pawla-ii-laurka-dla-jana-pawla-ii

Źródło: IDM im. Jana Pawła II, oprac. r/
komentarze
Wiera07.05.2020, 15:19
Moja szkoła też zorganizowała konkurs plastyczny Lurka dla mojej mamy, jak myślicie który temat jest bliższy dzieciom ... Jednym słowem " brawo my", czyli szkoła nr 4 na Niwie.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl