03.06.2020, 19:06 | czytano: 2106

Studenci Turystyki i Rekreacji PPUZ zapraszają na Quest

Już w najbliższą sobotę (6 czerwca 2020 r.) można wziąć udział w Queście przygotowanym przez studentów, absolwentów i wykładowców kierunku Turystyka i Rekreacja Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu i odkryć na nowo zapomniane lub niedostrzegane na co dzień miejsca i obiekty stolicy Podhala.
Celem zabawy jest przejście nieoznakowanego szlaku, wytyczonego jedynie treścią wierszowanego tekstu, który dobrze zinterpretowany zaprowadzi nas do konkretnych miejsc i obiektów.
Skarbem czekającym na wytrwałych podróżników będzie pamiątkowa pieczęć, a dla najlepszych uczestników aż 40 porcji przepysznych lodów sponsorowanych przez znane i lubiane w całym mieście lodziarnie: Jarkiewicz, Nowotarskie Lody Tradycyjne, Parkowa, Żarneccy.

Premiera questu podzielona jest na dwie tury. Pierwsi uczestnicy ulotkę questową mogą odebrać w Ratuszu w Nowym Targu o godzinie 10:00, a następne drużyny o 12:00.

Quest to gra dla wszystkich bez względu na wiek, zarówno dla osób indywidualnych, grup przyjaciół jak i całych rodzin.

Pragniesz poznać Nowy Targ z innej strony? Szukasz niekonwencjonalnej metody na zwiedzanie? Przyjdź i razem z nami przeżyj wspaniałą przygodę! - zachęcają organizatorzy.

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl