19.07.2020, 13:30 | czytano: 1841

XI Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem

Arch. Podhale24.pl
W dniach 11-15 sierpnia na Równi Krupowej odbędzie się 11. edycja Europejskich Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem. Mimo czasu pandemii, Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury podjęła decyzję o zorganizowaniu imprezy, choć w nieco okrojonej formie.
Limit 150 osób na imprezach masowych powoduje, że do targowego miasteczka będzie mogła wchodzi określona grupa osób, ograniczona też będzie (choć w niewielkim stopniu) ilość wystawców.  Ze względów bezpieczeństwa również charakter imprez towarzyszących w tym koncertów znacznie się zmieni.
 
Nie będzie niestety wspólnych degustacji i pokazów kulinarnych, ale atrakcji na pewno nie zabraknie. Jest to niestety niezbędne, aby zachować środki ochrony sanitarnej i wszyscy mogli na imprezie czuć się bezpiecznie.  Mimo tych niedogodności organizatorzy zapewniają, że atmosfera i klimat będzie dokładnie taki sam jak w poprzednich latach. Pod Tatry w sierpniu w Zakopanem na Górnej Równi Krupowej powstanie targowe miasteczko a w nim pojawią się same najlepsze produkty regionalne z całej Polski. Co prawda przedstawicieli Europy w tym roku nie będzie, ale wiele regionów naszego kraju ma do zaoferowania pod tym względem naprawdę sporo – zarówno jeśli chodzi o produkty regionalne jak i rękodzieło.
 
Materiały prasowe, oprac. r/
 
zobacz także
komentarze
Orawa19.07.2020, 19:23
Kolejna ściema z Zakopcu.
miastowy19.07.2020, 17:12
No i elegancko, bo dawno nie było nic o wirusie.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl