14.08.2020, 14:28 | czytano: 6118

"Podhale jedzie na podbój wagi ciężkiej MMA". Trzech zawodników NKSW na Babilon MMA

zdj. arch. klubu
Wrześniowa gala sportów walki Babilon MMA poświęcona będzie tym razem wadze ciężkiej. Prawie wszystkie pojedynki rozgrywane będą w limicie wagowym - 120 kg. - Niezwykłym wyróżnieniem dla nas jest udział w tym wydarzeniu aż trzech zawodników klubu NKSW Nowy Targ - komentuje Wojciech Hoły.
Nowotarski Klub Sportów Walki Holy Team podczas wrześniowej gali reprezentować będzie najprawdopodobniej Kuba Słomka, Maciej Kalata i Łukasz Brzeski.
- Nadal mamy nadzieję, że walki odbywać się będą z udziałem publiczności. Czekamy na przyznaną nam pulę biletów na to wydarzenie, ale już dziś zapraszamy wszystkich kibiców z całego Podhala, by wsparli nas i jadąc na galę kibicowali na żywo naszym podopiecznym. Bardzo dziękujemy grupie managerskiej Artnox Fight Sport oraz właścicielowi federacji Tomkowi Babilońskiemu za zaufanie i wybór. Na pewno nie zawiedziemy i pokażemy twardy, nieustępliwy góralski charakter, dając widowiskowe walki. Jest to zapewne niecodzienna sytuacja kiedy z jednego klubu na tak prestiżowej gali zobaczymy az trzech zawodników i wszyscy w królewskiej wadze heave weight - nie kryje dumy trener Hoły.

Szczegółów samego wydarzenia jeszcze nie zdradza, będąc do tego zobowiązanym przez Grupę Polsat, ale zapowiada organizację transportu dla chętnych na wyjazd do centralnej Polski na pojedynki. - Podhale jedzie na podbój wagi ciężkiej MMA - podsumowuje Wojciech Hoły.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
K.17.08.2020, 12:01
Powodzenia Panowie, Łukasz prywatnie spoko facet, bardzo w porządku, kibicuję!

A młodzi jacy ponapinani :-)))
doNowotarżanin14.08.2020, 20:24
skromności ??? a gdzie jej niby brak w powyższym artykule ? Niech walczą i niech będzie o nich głośno, Miasto przy okazji zyska trochu promocji w końcu to "Nowotarski klub Sportów Walki". Ze zmęczonym hokejem juz wszyscy nas kojarzą, teraz czas na coś innego
Do anty14.08.2020, 20:18
jasne że sie nie zarażą...będą walczyć w maskach i na czas trwania gali oddech wstrzymany do odwołania... Pozdrawiam całą ekipę NKSW (pozdrawiam myślących)
anty14.08.2020, 18:32
I niby podczas walk nie zarażą sie wirusem??? Porażka. W jednych miejscach maski, przyłbyce i odstępy a w innych 0 ograniczeń. Totalna ściema wirusowa. Mam nadzieje, że kiedyś ktoś za to odpowie.
nowotarżanin14.08.2020, 16:31
trochę skromności Wojtku
Kibic14.08.2020, 15:11
Mocna Ekipa! Powodzenia
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl