23.08.2020, 15:19 | czytano: 2694

Jump Planet ma już rok. Konkurs na urodziny

Nowotarski Park Trampolin „Jump Planet” 29 sierpnia obchodził będzie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji dla wszystkich, którzy tego dnia zjawią się w parku, a specjalnie dla naszych Czytelników mamy bezpłatne zaproszenia.
Impreza urodzinowa rozpocznie się o godzinie 10. Będzie można rzecz jasna skorzystać ze stałych atrakcji parku, ale też obejrzeć przygotowane z okazji urodzin pokazy akrobatyczne, karate i kickboxingu czy wziąć udział w zawodach sportowych, konkursach i powalczyć o atrakcyjne nagrody.
Wszystko odbędzie się z zachowaniem najwyższych higienicznych standardów - obiekt jest regularnie dezynfekowany, obowiązuje też limit wejść. Hala ma ponad 25 tysięcy metrów sześciennych, więc o zachowanie odległości nie będzie trudno.

Pierwsza część imprezy zakończy się o godzinie 20 i wtedy właśnie rozpocznie Świetlna Noc Trampolin w świetle i muzyce DISCO. Tak, tak, będzie to całonocna zabawa, jak przystało na urodziny.

Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne zaproszenia na to i inne wydarzenia w tym miejscu - polubcie nasz profil fb.com/portalpodhale24 - każdego dnia, od poniedziałku do piątku rozdamy tam po jednym zaproszeniu na Noc Trampolin i całodzienny bilet wstępu do parku. Szczegóły niebawem!

zdjęcia Michal Adamowski
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl