26.08.2020, 09:00 | czytano: 15607

22-latek z Podwilka nagrał singiel z orkiestrą Andrea Bocelli

Fot. Materiały prasowe
Szymon Grzybacz, utalentowany autor muzyki oraz tekstów, zaprezentował swój pierwszy autorski singiel pt. "Malinowy" zrealizowany we współpracy z orkiestrą, która występuje m.in. ze światowej klasy Artystą Andrea Bocelli.
Z wykształcenia jest muzykiem, realizatorem dźwięku. W 2015 roku zachwycił publiczność, legendę polskiej muzyki rockowej - Korę oraz pozostałe osoby z jury w programie "Must be the music - Tylko Muzyka" wykonując utwór pt. "Your Man" z repertuaru Josha Turnera. Trzy lata później, w 2018 roku zachwycił ukraińską publiczność w tamtejszej edycji programu "X-Factor". W każdym z tych programów wzbudził ogromne zainteresowanie swoją wyjątkową barwą głosu, stąd też w 2019 roku otrzymał propozycję od Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i wyruszył z nimi w trasę koncertową po Polsce. Podczas koncertów występował m.in. w duecie z Kayah, Kasią Cerekwicką oraz Kasią Moś.
Po krótkiej przerwie Szymon powraca z debiutanckim, solowym materiałem. Podczas nieobecności tworzył materiał, który jest bardzo dojrzały i dopracowany do ostatniej sekundy. W planach ma wydać EP'kę z całym materiałem. Pierwszym utworem promującym wcześniej wspomniany materiał będzie singiel pt. "Malinowy", autorem tekstu oraz muzyki jest Szymon. Co ciekawe został on nagrany we współpracy z orkiestrą, która gra koncerty m.in. ze światowej klasy Artystą Andrea Bocelli. Zobrazować ten singiel pomogła Warszawska Szkoła Filmowa. Jak sam Szymon wspomina "tym klipem chce podkreślić jak toksyczna może być dla nas kontrola drugiego człowieka, jeśli ktoś przekracza pewne granice. Im bardziej ktoś chce zatrzymać nas na własność, tym bardziej robi krzywdę nam i sobie".

Oto on:Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Obserwator29.08.2020, 13:23
Czytając niektóre komentarze, uważam, że nasza Polska mentalność idzie na dno. Zamiast docenić to, że wszystko od samego początku stworzył sam, to oczywiście najlepiej skrytykować, że słowa nie takie, głos nie powala itd. Zazdrość i nienawiść, która siedzi zakorzeniona w ludziach bardzo mocno kiedyś nas zgubi. Zamiast krytykować, zrób coś sam/sama i zobaczymy jaki będzie efekt. Najlepiej siedzieć i komentować, ale nikt nie bierze pod uwagę tego ile trzeba włożyć serca, wysiłku, energii, czasu, wyobraźni, żeby stworzyć coś niesamowitego. Jeżeli głos nie powala, to dlaczego Szymon dostał propozycje od Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej?
No właśnie.
Doceniam wielki talent i gratuluje ogromnego sukcesu w tak młodym wieku. Trzymam kciuki i bardzo mocno kibicuje. Czekam na płytę, pewnie nie jestem pierwszy w kolejce.
Pozdrawiam wszystkich zgorzkniałych, którzy nie potrafią zaakceptować sukcesu drugiej osoby.
Ftka27.08.2020, 15:46
Super, brawo!!!
mysz 2726.08.2020, 19:37
Fajny utwór wpada w ucho
Andrea26.08.2020, 19:03
Do górol. Nie wiesz? Ja znałam takiego duchownego z Podhala.
krzesnomatka26.08.2020, 17:25
Głosem nie powala, muzyka ładna i tło , które się słyszy w tle.
górol26.08.2020, 11:11
A kto to ten Bocelli ?
Orawianka26.08.2020, 11:00
Słowa takie sobie.... Życzę mu jednak, żeby trafił na odpowiednie osoby, które go pokierują, wypromują, popracują z nim nad głosem......bo talent chłopak ma :)
muzykant26.08.2020, 10:01
Brawo dla Artysty
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl