08.09.2020, 20:54 | czytano: 3663

TATRYSKI oraz Góral Skipass połączyły siły (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski
Największy projekt branży narciarskiej w Polsce - Tatry Super Ski -zarządzany będzie od teraz przez spółkę o tej samej nazwie.
Choć oba projekty oferujące multikarnety narciarskie już od dłuższego czasu działały pod wspólnym szyldem Tatry Super Ski, to formalne połączenie w jedną spółkę nastąpiło dopiero we wtorek. Fuzja TATRYSKI i Góral Skipass ma ułatwić prowadzenie działań marketingowych i logistycznych w grupie 18 ośrodków narciarskich po obu stronach polsko-słowackiej granicy.
Adam Marduła, prezes TATRYSKI oraz Andrzej Zając, prezes Góral Skipass, zaprosili na wtorkową konferencję wszystkich dotychczasowych sygnatariuszy wspólnej inicjatywy. W swoich przemówieniach obaj podkreślali ogromny potencjał, który drzemie w projekcie Tatry Super Ski oraz komfort, który zyskują dzięki niemu fani białego szaleństwa.

– W ramach projektu Tatry Super Ski działamy już ponad 2 lata, ale dopiero dziś formalnie „łączymy się” w jeden podmiot. Już na samym początku obiecaliśmy sobie, że będziemy działać na rzecz regionu najlepiej, jak potrafimy. Po tych dwóch latach widać, że zmierzamy w dobrym kierunku, a do naszej inicjatywy dołączają kolejne ośrodki – mówił Adam Marduła, koordynator projektu Tatry Super Ski.

– To wielka radość, że możemy dziś spotkać się tu wspólnie i świętować naszą współpracę oraz przyjęcie nowych członków. Dzięki takiemu pozytywnemu podejściu udało nam się zrobić coś niezwykłego. W naszej ofercie jest już ponad 100 tras zjazdowych, a ich łączna długość to ponad 60 km. Jednocześnie chcę przypomnieć, że drzwi do tej naszej zimowej rodziny są ciągle otwarte – dodał Andrzej Zając, współkoordynujący rozwój projektu.

Podczas konferencji inaugurującej fuzję TATRYSKI oraz Góral Skipass, do grupy Tatry Super Ski dołączył także nowy ośrodek – słowackie Ski Centrum Strachan. Oferta multikarnetu została tym samym wzbogacona o kolejne 4 km tras zjazdowych oraz szereg dodatkowych atrakcji – m.in. dmuchany Ski Bag Jump, Czarodziejski Las, ekstremalną trasę Jump Track, a nawet możliwość nocnej jazdy ratrakiem!

Skipass Tatry Super Ski można kupić we wszystkich stacjach oraz online na stronie www.tatrysuperski.pl
Stacje-założyciele projektu Tatry Super Ski:
Bachledka Ski & Sun (Ździar, Słowacja)
Bania Ski & Fun (Białka Tatrzańska)
Czorsztyn Ski (Kluszkowce)
GrapaSki (Czarna Góra)
Jurgów Ski (Jurgów)
Kaniówka (Białka Tatrzańska)
Kotelnica Białczańska (Białka Tatrzańska)
Koziniec (Czarna Góra)
Harenda (Zakopane)
Polana Szymoszkowa (Zakopane)
Stacja Narciarska Suche (Suche)
Witów-Ski (Witów)
PKL Palenica
PKL Mosorny Groń

Stacje dołączające do projektu w sezonie 2019/20:
Rusiń-Ski (Bukowina Tatrzańska)
Meander Ski & Thermal Park (Oravice, Słowacja)
Długa Polana (Nowy Targ)

Stacja dołączająca do projektu w sezonie 2020/21:
Ski Centrum Strachan (Ździar, Słowacja).

Materiały prasowe, oprac. r/ zdj. Michał Adamowski
komentarze
Anonim10.09.2020, 07:40
Przez te skipasy itd itp słabsze wyciągi i koleje pogrąża się aż w końcu zbankrutuja i przejmie je albo kotelnica albo bania od cygana. Żadna konkurencja jechać starą kolejka na przeciętnym wyciągu za te same pieniądze co na nowoczesnej kolei z super wyposażeniem. Jak bym miał do wyboru za te same pieniądze mercedesa albo poloneza to wybór chyba jest oczywisty.
NT09.09.2020, 16:32
To się nadaje do UOKiK -u.

Ale do jakiego UOKiK? Przecież nikt nie namawia Cię do uprawiania narciarstwa? Chcesz jeździć kup według ich warunków. Nie chcesz to sobie uprawiaj inny sport albo swój wyciąg otwórz na swoich warunkach. W czym problem?
jom09.09.2020, 12:47
a ta siubienica w tle to dlo kogo
Pinki09.09.2020, 11:11
Przeciętny narciarz ma z tego to, że jest rżnięty na kasie.W całej tej firmie możesz kupić tylko karnet czasowy.Nie możesz kupić karnetu na określoną ilość wyjazdów. Efekt jest taki, że przez większość sezonu np. w Białce na dwugodzinny karnet możesz wyjechać 10 razy w związku z czym 1 wyjazd kosztuje Cię bodajże 6 zł. Znam przypadki kiedy na 2-godzinny karnet na Kotelnicy narciarz wyjechał 3 razy. To się nadaje do UOKiK -u.
tarżanin nowy08.09.2020, 23:26
*wg
Nawet nie zadałeś sobie trudu żeby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, ale nie przeszkadza ci to samemu sobie odpowiadać.
wg08.09.2020, 21:06
Co z tego będzie miał przeciętny narciarz? Nic!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl