19.11.2020, 13:32 | czytano: 2667

List ws. oznakowania ulicy Kolejowej. "Czy w dobie kryzysu stać nas na bezsensowne wydawanie pieniędzy?" (zdjęcia)

Fot. Czytelnik
NOWY TARG. Czytelnik zwraca uwagę na oznakowanie poziome nowo wyremontowanego odcinka ulicy Kolejowej.
"Nie tak dawno temu oddano wyremontowaną drogę przy dworcu kolejowym. Pomalowano na niej świeże pasy i wytyczono parkingi. Kilka miesięcy później, to co na niej namalowano, zostało zamalowane czarną farbą i namalowane na biało jeszcze raz. Parkingi wcześniej wytyczone z jednej strony jezdni, wytyczono ponownie z tym, że już z drugiej strony jezdni. To jednak co zamalowano na czarno, a wcześniej było białe, o zmroku odbija się odblaskiem lamp i kierowca jest zdezorientowany, którym pasem jedzie i czy może wyprzedzać, bo wcześniejszą podwójną ciągłą zastąpiono linią przerywaną. Skąd ten chaos? I jeszcze jedno pytanie, czy w dobie kryzysu stać nas na bezsensowne wydawanie pieniędzy? Po raz kolejny podpowiem „władzom” - najpierw się myśli, potem robi. Nigdy na odwrót.
Pan Grzegorz Watycha miał w kampanii wyborczej hasło – „z wizją i konsekwencją”. Obserwując co się dzieje trudno oprzeć się wrażeniu, że brakuje jednego i drugiego… i chyba zdrowego rozsądku również".

Czytelnik

oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Gogo20.11.2020, 14:11
A czy Watycha nie wiedział kilka miesięcy wcześniej, że tam będzie parking? Podobno jego zastępczyni żeby zobaczyć czy będzie pasował kolor jej gabinetu kazała go pomalować a potem zmieniła kolor. To jest właśnie ten brak wizji i konsekwencji.
Dociekliwy20.11.2020, 08:46
A czy wam kiedyś koncepcja się nie zmieniła i nie remontowaliście w swoim domu niczego, ulepszaliście, żeby było lepiej, no chyba że bloki i tu już jest koniec tematu.
Podejrzewam, że sprawa dotyczył powstania parkingów po jednej stronie, przeniesiono miejsca parkingowe na przeciwko, żeby widoczności nie ograniczać.
Lepiej, jakby nikt nic nie robił, byłby spokój. Ale się nie przejmujcie, to ostanie inwestycje, PiS nam pieniądze odcina, może będziecie doceniać to później.
A wystarczyło asfalt odwrócić!!! Nawet kierunek jazdy zostałby zachowany, gorzej z dojazdami
Krzywy19.11.2020, 19:56
Wojtek
albo Twojemu szefowi brakuje wyobraźni. Pisz więcej święta się zbliżają będzie nagroda na koncie.
Wojtek19.11.2020, 17:29
Ludzie,wściekli i nienawistni jesteście.
pzdr19.11.2020, 16:59
Domyślam się że zmiana pasów/parkingów podyktowana była budową nowych parkingów koło dworca - dobrze, że czytelniczka jest chodzącą i jeżdżącą alfą i omegą ;-)
Kierowca19.11.2020, 16:50
Przy dworcu kolejowym studzienki już zapadają się. Remont prima sort.
Krzyk19.11.2020, 16:27
U Watychy i leśnika budowlańca to przecież norma. Podobnie zrobili na Al. Solidarności. Wtopili nawet w asfalt odblaskowe separatory po czym przemalowali linię pół metra dalej do krawędzi jezdni. Odblaski zostały. Czeski film za nowotarskie pieniądze.
ppnt19.11.2020, 15:40
tak nieudolnie zakryli linie ,ze jak wczoraj jechałem to nie wiedziałem czy po dobrej stronie jade haha.No ale to Polska,tu rozdaje się pieniądze nawet celebrytą
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl