06.12.2020, 19:05 | czytano: 613

Zapisy do drugiej edycji Ligi Tatrzańskiej w piłce nożnej halowej dla seniorów

- Ze względu na spore zainteresowanie planujemy stworzenie dwóch lig. W pierwszej Lidze Tatrzańskiej będą grały drużyny, w których nie ma limitów graczy zrzeszonych (mecze we czwartki). Do tej Ligi wstępnie się zgłosiły ekipy m.in TS Patroni, Zawrat Bukowina Tatrzańska, Granit Czarna Góra. Szykują się mocne pojedynki - zapowiada Artur Kasperek.
W drugiej Lidze Tatrzańskiej mogą grać ekipy z maksymalnie dwoma graczami zrzeszonymi. Zrzeszony zawodnik jest wtedy, gry występuje w A-klasie i wyżej. Jeśli zawodnik ma powyżej 40 lat i więcej - nie jest traktowany jako zrzeszony. Mecze ta liga rozgrywać będzie w piątki.
Ilości miejsc w każdej lidze ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Oprócz satysfakcji, że pokonacie kolegów na boisku sportowym oraz aktywnego spędzania czasu do wygrania nagrody indywidualne oraz drużynowe.

- Dlaczego warto wystartować w naszej lidze? Bo zapewniamy doskonałą halę w Białce Tatrzańskiej, dogodny dojazd, parking, szatnie z prysznicami, mecze 2x20 minut, profesjonalnych sędziów, szczegółowe opisy, cykliczne artykuły i podsumowania, darmową wodę, zabawę w kontrowersje miesiąca, dokładnie prowadzone statystyki, relacje w prasie i regionalnych portalach, muzykę w trakcie spotkań, puchary, dyplomy, statuetki dla najlepszych zawodników ligi, profesjonalizm,fachowość, uczciwość, wysoki poziom ligi - wymienia.

Zgłoszenia do 7 grudnia włącznie pod adresem: dyrektor@gcris.ugbt.pl
Patronat honorowym nad rozgrywkami objął wójt Bukowiny Tatrzańskiej Andrzej Pietrzyk.

opr. s/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl