01.01.2021, 13:49 | czytano: 2244

Kalendarze dla Czytelników Podhale24

W tym roku postanowiliśmy odejść od zasady "własnego" kalendarza. Przy zachowanej formie - dzielimy się miejscem na Waszej ścianie z Winter Classic. Mamy i dla Was kilka egzemplarzy - chętnych zapraszamy do zgłaszania swojego zainteresowania.
Od 2021 roku, co rok będziemy kalendarzem nawiązywać do wydarzeń, społeczności, stowarzyszeń zaangażowanych w sprawy ważne dla naszych Czytelników. Zaczynamy od Winter Classic, czyli grupy osób, które niezmordowanie zarażają swoja pozytywną energią i radością z pomagania - innych.


To taki nasz ukłon w stronę stowarzyszenia, które zaczęło działalność w Nowym Targu, ale szybko rozszerzyło swoje działania na całe Podhale. To pomoc dla dzieci, całych rodzin (jak na przykład budowa domu dla Rodziny Świderków) i znakomite wydarzenia sportowe - letnie i zimowe.

Kolejne lata będa należeć do innych organizacji, grup czy wydarzeń. Chętnie posłuchamy Waszych propozycji.

Dla naszych Czytelników mamy już teraz 10 kalendarzy do rozdania - otrzyma je pierwszych 10 osób, które prześlą nam swoje imię i numer telefonu na adres konkurs@podhale24.pl wpisując w temacie hasło: Kalendarz 2021.
Kalendarze dostarczy Wam firma Janosił - lokalny kurier realizujący ekspresowe przesyłki na terenie Podhala i nie tylko.

Kalendarze będzie też można też wkrótce kupić w sklepiku z gadżetami Winter Classic. Dochód ze sprzedaży w całości zasili działalność stowarzyszenia. Może będą też kolejne konkursy? Więcej informacji wkrótce!

red/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl