30.01.2021, 15:10 | czytano: 1462

Senioriada tylko on-line

Fot. Piotr Kuczaj
Organizatorzy VIII Ogólnopolskiej Zimowej Senioriady w Rabce-Zdroju poinformwali, że w tym roku, z uwagi na pandemię, odbędzie się ona w formule on-line.
"Po wnikliwym przeanalizowaniu problemów stojących przed organizatorami i uczestnikami postanowiliśmy kontynuować „Senioriadę, Rabka-Zdrój 2021” w zmodyfikowanej, zdalnej formule. Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych zechcecie Państwo wziąć udział w naszej imprezie" - poinformował przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Marek Szarawarski.
Celem zdalnej Senioriady jest zdobywanie nowych doświadczeń organizacyjnych w czasie pandemii, wspieranie aktywnego trybu życia seniorów, sportowa rywalizacja oparta na zasadach ”fair play”, integracja studentów UTW oraz promocja Rabki-Zdroju. W VIII Zdalnej Ogólnopolskiej Zimowej Senioriadzie na Podhalu „RABKA- ZDRÓJ 2021” prawo startu mają studenci Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz członkowie organizacji i stowarzyszeń zrzeszających seniorów. Warunkiem udziału jest przeprowadzenie do 15 marca 2021 jednej z konkurencji i przesłanie do 20 marca 2021 sprawozdania e-mailem na adres: senioriada.rabka@gmail.com.

Organizatorzy, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl