08.03.2021, 14:10 | czytano: 5043

Dzień Kobiet w "Smreku" (zdjęcia)

Panowie z Domu Pomocy Społecznej „Smrek” w Zaskalu przygotowali dla pań program artystyczny z okazji Dnia Kobiet.
Już sam początek występu był zaskakujący, bowiem życzenia zostały wyśpiewane przez Ludwika Karpierza. – „Przeyjmijcież kobietki od nas te życzenie, niechże wam Pan Bóg da, dobre powodzenie. Dobre powodzenie, wszystkiego dobrego, zachowaj nas Boże, od wszelkiego złego”.
Później były w wiersze przeplatane znanymi i lubianymi piosenkami.- „W Dniu Święta Kobiet dużo zdrówka i miłości. Moc uśmiechu i słodkości”. Panowie rozdali swoim koleżankom kwiaty, wykonane przez podopiecznych podczas zajęć arteterapii. Nie zabrakło też kawy i ciastka. Panie były bardzo zadowolone, a wszyscy miło spędzili to poniedziałkowe przedpołudnie. Program został przygotowany przez terapeutki Bernadetę Czernik i Paulinę Pitoń.

Źródło: DPS, oprac. r/ fot. Józef Prokop
Może Cię zainteresować
komentarze
Była pracownica - Bożena09.03.2021, 10:01
Jak miło widzieć radość w oczach tych ludzi...:) Brawo Panie Dyrektorze! Serdecznie pozdrawiam Mieszkańców, cały Personel DPS ?Smrek?. Jesteście wspaniali!
Super08.03.2021, 17:58
Super. Mieszkańcy domu są pod opieką dobrych ludzi o wrażliwych sercach. Pracownicy widać bardzo się angażują aby podopiecznym miło mijały dni! Dobra robota! :)
Cyc Malina08.03.2021, 14:55
I bardzo fajnie, grunt że Panie zadowolone, teraz tylko żeby niezapomniały że 10 marca obchodzimy dzień mężczyzny, żeby Panom też było miło.
Miejscowa08.03.2021, 14:24
Brawo!!!Starsze osoby w DPS pamiętają i szanują kobiety, a w urzędach i innych zakładach pracy cisza pod zasłoną że to niby komunistyczne święto...ech na co nam to przyszło same halołiny i inne święta i zwyczaje z zachodu...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl