27.03.2021, 14:39 | czytano: 1982

Dawid Szeliga prezesem Turbacz XC - Trasy Cross Country

Powołane zostało do życia Stowarzyszenie Turbacz XC - Trasy Cross Country. Na stanowisko prezesa zarządu jednogłośnie został wybrany Dawid Szeliga.
- W planach mamy zrobić jeszcze więcej dobrego, dla regionu, dla trasy, dla Was i dla potomnych. Wiele projektów już spisane, zaplanowane i na etapie przygotowania - informują członkowie nowo powstałego stowarzyszenia.

Najbliższe i najważniejsze projekty:
- nowa strona internetowa pełniąca role kompendium wiedzy nt. trasy, warunków, noclegów, biegówek, sprzętu etc. Będą mapy, zdjęcia, poradniki, relacje, snowalerty i cenne wskazówki.

- bezpłatny numer telefonu czynny 7 dni w tygodniu (w sezonie zimowym) dedykowany tylko i wyłącznie informacjom o aktualnych warunkach na trasie. Coś, co z pewnością Wam się przyda biorąc pod uwagę ilość telefonów, które odebraliśmy w tym sezonie

- sprzątamy po sobie - wstęp do akcji Czyste Podhale! Po zakończeniu sezonu narciarskiego ruszamy na trasę upewnić się, że jest tak jak być ma. Czysto.

- Akademia małego Rysia - przedszkole narciarskie dla najmłodszych działające przy współpracy z KS Turbacz XC. Akademię poprowadzi Dominika Ustupska.

- To tylko kilka z dziesiątek projektów. Jak widzicie pracy mamy bardzo dużo, czasu jak zawsze mało, a wszystko finansujemy z prywatnych środków. Czasy też do najłatwiejszych nie należą, szczególnie dla turystyki i sportu.
Jeżeli uważacie, że to co robimy ma sens to serdecznie zapraszamy w nasze szeregi jako członkowie wspierający.
Zostań częścią naszej społeczności i pomóż nam w dalszej działalności! Sami możemy trochę, wspólnie możemy wszystko. Link - https://zrzutka.pl/88yg8p - apelują członkowie Turbacz XC - Trasy Cross Country.
Stowarzyszenie powstało na bazie imprezy Turbacz XC. Są to zawody sportowe w biegu na nartach stylem klasycznym z Obidowej na Turbacz trasą olimpijczyków.

Więcej na https://www.facebook.com/turbaczxc/

oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
kpina27.03.2021, 19:32
Od pierwszego dnia patrzyć na łapki temu towarzystwu i nie dać rozwinąć skrzydeł.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl