30.04.2021, 10:22 | czytano: 2969

Łukasz Brzeski zawalczy o kontrakt UFC

zdj. NKSW Nowy Targ
Zawodnik Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Łukasz Brzeski zawalczy o kontrakt z największą federacją MMA na świecie, jaką jest UFC.
- Dzięki tytanicznej pracy, poświęceniu, wyrzeczeniom i sukcesom jakie odniósł w federacji Babilon MMA, Brzeski został zauważony przez sztab managerski UFC. Oczywiście ogromną pracę włożył w to nasz manager Artur Gwóźdź z Artnox Fight Sport, za co jesteśmy mu niezwykle wdzięczni - komentuje trener Wojciech Hoły.
31 sierpnia w Las Vegas Brzeski podczas gali "Dana White Contender" podejmie rękawice z ogromnym czarnoskórym Lorenzo Hood. Jeśli wygra, może liczyć na kolejne walki za oceanem dla największej na świecie federacji MMA, czyli UFC.


- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, tym bardziej, że tak naprawdę malutki klub z niewielkiego polskiego miasteczka jakim jest Nowy Targ jest u bram takiego światowego giganta jakim jest UFC. Przed nami bardzo ciężka praca, ale jesteśmy ogromnie zmotywowani. Dziękujemy wszystkim naszym kibicom, Urzędowi Miasta i burmistrzowi Grzegorzowi Watycha, dyrektorowi MCSiR Krzysztofowi Łapsa i firmom, które nas wspierają - za pomoc. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mogą wspomóc nas i naszego zawodnika w tych przygotowaniach - podsumowuje Wojciech Hoły z NKSW Nowy Targ.

opr. s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Do mari01.05.2021, 20:04
Dziękujemy. Weźmiemy pod uwage te cenne spostrzezenia odnośnie Łukasza. Niestety w Polsce nikt nie ma takiej mocy aby mógł porpostu wysłać zawodnika do USA do federacji UFC. To nie my wybieramy ich, to oni wybierają nas ???? i wtedy się nie odmawia takiemu gigantowi. Pozdrawiamy ????
Sokrates30.04.2021, 21:00
za oceanem mówią na to narybek czy jakoś tak, szansa została dana.....
mari30.04.2021, 13:22
To są za wysokie loty. Szkoda Brzeskiego ale to jeszcze za wcześnie. Oglądałem jego walki i stwierdzam że nie ma jeszcze takiej kondycji i siły aby zawalczyć w UFC. Trzeba jeszcze trochę popracować zanim podejmie się walki w USA .Jeszcze tak prawdę mówiąc Lukasz jeszcze nie miał zbytnio wymagających przeciwników w Polsce ,a już wysyłają Go do Stanów .Oby nie zmarnowali tego zawodnika .Oczywiście jestem jego fanem i trzymam za niego kciuki. Pozdrawiam DR
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl