04.05.2021, 13:15 | czytano: 4935

Dwa nowe punkty szczepień w Nowym Targu

5 maja rozpoczną działalność dwa nowe punkty szczepień - dodatkowy punkt w szpitalu i nowy w siedzibie starostwa powiatowego.
Zapisy na szczepienie oraz wszelkie informacje dotyczące terminów szczepień dla obu lokalizacji Powszechnego Punktu Szczepień udzielane są pod numerem telefonu: 18 263 3111.
Dostępne zdalne formy rejestracji dla osób chętnych na szczepienie:
infolinia 989
e-rejestracja na http://pacjent.gov.pl
SMS na numer 880-333-333 lub 664-908-556

oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
ewa07.05.2021, 14:57
@Ja tylko przejazdem
Grzegorz Płaczek przynajmniej sprawdza wiadomości przed podaniem ich dalej, czego nie można powiedzieć o MINISTRZE ZDROWIA NIEDZIELSKIM, który ma jeszcze mniej wspólnego z wirusologią i lecznictwem od Grzegorza Płaczka
Z Twoim intelektem, nie dziwi, że nie znasz wykształcenia rządzących :)
Ja tylko przejazdem05.05.2021, 18:13
@antycovidian
Uważaj, bo ci żyłka pęknie z tych nerwów, przekręcisz się i wpisza ci falszywie covida :):):)
antycovidian05.05.2021, 16:05
@Ja tylko przejazdem
Może ta wypowiedź przejdzie
"Teza tego pana - jak są obostrzenia, to wzrasta liczba zgonów (czyli, jakby nie było obostrzeń, to liczba zgonów by spadła :):):):)

Wzrost liczby zgonów w trakcie obostrzeń jest jasny dla każdego, kto myśli, a nie łyka bezmyślnie tego, co ten pan opowiada."

Przeraża mnie Twoja krótka pamięć - krótkowzroczność, żeby nie powiedzieć głupota. Przecież przez wprowadzenie obostrzeń, : zamknięcie przychodni, zamknięcie i przemianowanie niektórych szpitali , gdy tymczasowe świeciły pustkami, teleporady, czasowe wstrzymanie planowanych zabiegów itd przyczyniły się do ponad 120 tysięcy ponadplanowych zgonów. Dalej ślepcze nie widzisz związku obostrzeń z liczbą zgonów ???
antycovidian05.05.2021, 13:29
@Ja tylko przejazdem
Cytat P. Wielguckiego na temat prof. Horbana zapewne jest Ci znany, tylko w miejsce "prof Horban" wpisz @Ja tylko przejazdem.

"Teza tego pana - jak są obostrzenia, to wzrasta liczba zgonów (czyli, jakby nie było obostrzeń, to liczba zgonów by spadła :):):):)

Wzrost liczby zgonów w trakcie obostrzeń jest jasny dla każdego, kto myśli, a nie łyka bezmyślnie tego, co ten pan opowiada."

Jakim trzeba być de... , żeby obostrzeń - zamknięcie gabinetów lekarskich przed chorymi, wprowadzenie teleporad, likwidacja czasowa zabiegów planowanych, zamknięcie szpitali itd - nie łączyć z blisko 120 tysiącami ponadplanowych zgonów. Tylko idiota tego nie widzi, - więcej nie piszę, bo admin nie puści.
Ja tylko przejazdem05.05.2021, 12:49
Wypowiada się "specjalista do spraw pandemii mediów narodowych Grzegorz Płaczek", który opowiada baśnie dla antycovidian.
( wykładowca w Akademii Nikona oraz Ambasador marki Nikon w Polsce
wykładowca przedmiotów ?Podstawy marketingu?, ?Public Relations?, ?Autoprezentacja? ? Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem, Warszawa)
nie widać w jego cv, żeby miał coś wspólnego z epidemiologią czy matematycznymi modelami rozwoju pandemii, ale cóż tam, media narodowe wiedzą wszystko :):)

Teza tego pana - jak są obostrzenia, to wzrasta liczba zgonów (czyli, jakby nie było obostrzeń, to liczba zgonów by spadła :):):):)

Wzrost liczby zgonów w trakcie obostrzeń jest jasny dla każdego, kto myśli, a nie łyka bezmyślnie tego, co ten pan opowiada.

Po prostu zgodnie z modelem epidemiologicznym obostrzenia są wprowadzane (co do zasady, bo różne, delikatnie rzecz ujmując wpadki również w tym zakresie miały miejsce) wtedy, kiedy gwałtownie liczba zakażonych a co za tym idzie również zgonów. Podobnie z testowaniem im więcej zakażonych, tym więcej objawowych, tym więcej kontaktów i tym więcej pozytywnych wyników.

Logika, porażająca wywodu pana fotografa jest mniej więcej taka, jak wyjaśnienie, że wzrost liczby wypadków w czasie długich weekendów i wzmożonych wyjazdów jest spowodowany tym, że na ulicach jest więcej patroli drogówki.
El barbero de Sevilla05.05.2021, 10:12
zajmij się raczej sobą, bo potrzebna ci pilna wizyta u egzorcysty albo psychiatry
antycovidian05.05.2021, 09:12
Wujek YouTube poleca dla ludzi myślących
Obostrzenia prowadzą do nadmiernej liczby zgonów? Zaskakująca teoria eksperta
ZAPYTANIE04.05.2021, 18:41
Kto chętny do przyjęcia ZNAKU BESTII?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl