08.05.2021, 15:02 | czytano: 3116

Konkurs Miss i Miss Nastolatek Małopolski wchodzi w decydującą fazę

Poznaliśmy tegoroczne finalistki konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywającego się w ramach ogólnopolskiego Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski. O tytuł w finale konkursu ubiegać się będzie 45 kandydatek z roczników 1994-2003 oraz 22 kandydatek z roczników 2003-2007, wśród nich mieszkanki naszego regionu.
Są to Katarzyna Kudzia z Lipnicy Wielkiej i Małgorzata Witkowska z Rdzawki.
W kategorii Miss Małopolski mamy 41 finalistki zostały wybrane przez jury konkursu, 3 z nich awansowały dzięki głosowaniu internautów.

W kategorii Miss Nastolatek Małopolski w finale znalazło się 18 finalistek, które zostały wybrane przez jury konkursu - 3 z nich awansowały dzięki głosowaniu internautów.

Ostatnie miejsca w obu finałach były już... zajęte przed półfinałem. Otrzymały je Monika Wsolak z Raby Niżnej oraz Klaudia Pyrz z Kasinki Małej, które otrzymały "złote bilet".

Teraz przed finalistkami okres przygotowawczy, podczas którego czeka na nie wiele ciekawych warsztatów i zajęć, oczywiście nie zabraknie upominków od sponsorów konkursu. Podczas finału jak co roku oprócz głównego tytułu przyznane będą również inne m.in. Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz po raz pierwszy Miss Studentek Małopolski – warunkiem przy zdobyciu tego tytułu jest studiowanie na uczelni znajdującej się na terenie Małopolski i wyniki w nauce.
Które z nich otrzymają korony najpiękniejszych? Kto będzie reprezentował nasz region w finałach Miss Polski w sierpniu? O tym dowiemy się już w 20. czerwca podczas uroczystej gali finałowej w ICE Kraków.

Warto zaznaczyć, że finał Miss Polski 2021 odbędzie się 22. sierpnia ramach Festiwalu Piękna, który powrócił do Małopolski, a miastem gospodarzem będzie Nowy Sącz.

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
vive la Pologne09.05.2021, 22:31
@maruś masz gust spaczony przez botoxy, silikony wydłużane rzęsy i inny syf.. Dawniej tego nie było i dziewczyny były ładne i bardzo ładne. Dziś nie wiadomo która jest ładna a która ulepszona, tutaj masz naturalne piękne dziewczyny nie wiem w czym masz problem...
u bacy na picy09.05.2021, 05:25
@maruś, daj spokój, nie ma brzydkich kobiet, czasem tylko wina brak...
maruś08.05.2021, 16:48
Kiedys na Miss startowały przepiękne kobiety, piękności! Dziś dziewczyny za którymi nawet człowiek nie oglądałby się na ulicy. Nieporozumienie
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl