23.05.2021, 14:07 | czytano: 1435

Festiwal "Restaurant Week!"

Startuje największe w Polsce wydarzenie kulinarne – Festiwal Restaurant Week! Wiosenna edycja potrwa niemal trzy tygodnie, bo od 9 do 27 czerwca i weźmie w niej udział prawie 400 restauracji z 14 regionów.
Na spragnionych kulinarnych doświadczeń czekają największe przeboje najlepszych restauracji i prezenty od partnerów. Festiwal odbywa się formule #zerowaste, zgodnie z hasłem #SzanujJedzenie.
Wiosenna edycja Restaurant Week odbędzie się pod hasłem: “IDŹ! na bestsellery najlepszych restauracji”. W ofercie będą dania jarskie, rybne oraz mięsne w specjalnej cenie 59 zł (-10zł Blik), która wspomoże odbudowanie się branży gastronomicznej. Zestaw składa się z przystawki, dania głównego i deseru. Każdy pełnoletni gość otrzyma w prezencie także koktajl.

- Tegoroczny Restaurant Week będzie szczególny z kilku powodów. Festiwal ma za zadanie pomóc restauracjom odrodzić się po kilku miesiącach zamknięcia. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu wspaniałych gości to się uda! Ponadto podczas wiosennej edycji goście, poza utęsknioną atmosferą restauracji, doświadczą popisowych dań stworzonych w wiodących restauracjach. Festiwalowa edycja bestsellerowych dań będzie więc przede wszystkim przedstawieniem najlepszych restauracji “w pigułce”, tak, aby goście prócz samej atmosfery restauracyjnej mogli poczuć również najchętniej wybierane smaki w restauracjach - zapowiadają Paweł Światczyński i Maciej Żakowski, organizatorzy Restaurant Week.

Na Podhalu w wydarzeniu udział biorą zakopiańskie restauracje: Górna Stacja – Hotela Aquarion, Koszysta – Hotel Tatra, Regionalna Nosalowy Dwór; nowotarskie: Absynt, Na Szlaku – Hotel Ibis, Tam Gdzie Zawsze, Vincitore Ristorante Pizza Napoletana; Novobilski z Białki Tatrzańskiej oraz Krajobrazy w Murzasichlu.

Pierwszych 9 tysięcy osób, które dokonają rezerwacji otrzyma 10 złotych zniżki na swoją rezerwację festiwalową. Miejsca można rezerwować online na stronie www.RestaurantWeek.pl. Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu. Każda wizyta w restauracji podczas Restaurant Week jest przewidziana na 90 minut.
Szczegóły i rezerwacje na stronie: www.RestaurantWeek.pl.

mat. prasowy, opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl