03.06.2021, 13:38 | czytano: 3653

Kiermasz "Ciacho dla Kubusia"

W najbliższą niedzielę 6 czerwca przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Królowej Jadwigi w Nowym Targu odbędzie się kiermasz ciast i zbiórka charytatywna, z której całość środków przeznaczona zostanie na leczenie 2,5-letniego Kubusia Bachuli z Podsarnia.
W ubiegłym roku w sierpniu u chłopca zdiagnozowano niezwykle rzadką chorobę nowotworową. Trwa dramatyczna walka z czasem o życie chłopca. Jedyną szansą na uratowanie życia Kubusia jest przeszczep szpiku kostnego w Klinice w Heidelbergu. Na chłopca czeka już dawca szpiku, jednak aby rozpocząć procedurę leczenia potrzebne jest zebranie ogromnej kwoty 2,5 miliona złotych. Do tej pory rodzicom udało się uzbierać 1.5 miliona złotych. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Przyjaciele Kubusia zapraszają na domowe wypieki” - można zabrać sobie opakowanie pysznego ciasta w zamian za wrzucenie dobrowolnej ofiary do puszki. Liczy się każdy grosz i gest by zmniejszyć ogrom cierpienia dziecka i jego rodziny”.
Organizatorzy, oprac. r/

Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Ula05.06.2021, 13:19
Mieszkańcy Nowego Targu do dzieła. Każdy grosz się liczy.
boruh - motocyklista03.06.2021, 16:19
Apel do motocyklistów z Nowego Targu i okolic, będziesz przejeżdżał zatrzymaj się i dołóż swój "grosik" na ratowanie małego Boskiego Stworzenia.
Pokażmy, że na nas Motocyklistów zawsze można liczyć.
LWG
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl