02.07.2021, 18:27 | czytano: 2725

Pomoc dla Kai - także w formie licytacji (zdjęcia)

zdj. organizatora
NOWY TARG. W niedzielę 4 lipca na terenie strzelnicy LOK zorganizowana zostanie impreza, której celem będzie zbiórka środków dla potrzebującej pomocy - 11-letniej Kai.
Dziewczynka walczy z glejakiem, a zbierane środki są potrzebna na leczeniu i rehabilitację.
W programie imprezy prócz zawodów strzeleckich, pokazów i pikniku - znajdzie się także licytacja.

Od godziny 16-tej trwać będzie aukcja przedmiotów przekazanych przez spore grono ludzi wielkiego serca. Przykładowo - prócz plastronów i plakatów przekazanych przez Dawida Kubackiego będzie można jeszcze wylicytować zegarek i pozłacaną przypinkę z olimpiady w Atenach przekazane przez Grzegorza Polaczyka, koszulkę hokejową Macieja Sulki z jego autografem oraz innych zawodników z drużyny, zdjęcia z autografem Andrzeja Bargiela oraz jego spodenki z wyprawy na Mont Everest i bluzę z wyprawy w Karakorum, w której Andrzej dokonał swojego spektakularnego wyczynu zjeżdżając na nartach ze szczytu Laila Peak.


Jeśli ktoś chciałby pomóc już teraz, lub nie będzie mógł wziąć udziału w imprezie może dokonać wpłaty na rachunek ojca dziewczynki Tomasza Mrugacza nr: 38 1050 1474 1000 0097 3878 3498 - koniecznie dopisując tytuł wpłaty: Leczenie Kajusi.

s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl