21.07.2021, 12:36 | czytano: 2011

Do Rabki zjadą food trucki. Uwaga - rozdajemy kupony na wybrane przez Czytelników potrawy (talony rozdane)

Od 23 do 25 lipca będzie okazja by zjeść oryginalnego burgera, czy belgijskie frytki pod chmurką. W tych dniach w Rabce Zdroju pojawią się pasjonaci dobrej kuchni, którzy będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce przed Miejskim Ośrodkiem Kultury.
Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do miast i miasteczek, by promować kulinaria z różnych stron świata. Organizatorzy rabczańskiego zlotu zapraszają na rodzinny piknik w długi weekend lipcowy.
Do Rabki zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.
Organizatorem zlotu jest Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce oraz organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się przy CKSiP, ul. Chopina 17 (amfiteatr). W piątek i sobotę w godzinach 11:00 - 21:00, w niedzielę od 11:00 do 20:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Dla Czytelników mamy vouchery - każdy na dowolne danie we wskzanym food trucku. Otrzyma je 5 pierwszych osób, które wyślą nam na adres konkursy@podhale24.pl swoje imię i numer telefonu a w tytule wpiszą hasło: Foodtrucki w Rabce.

Skontaktujemy nie ze zwycięzcami.

red/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl