02.09.2021, 14:01 | czytano: 1551

Mobilny punkt szczepień w Tylmanowej

4 września w Tylmanowej – podczas Festiwalu Dunajca – będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19.
W budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. mjra H. Sucharskiego w Tylmanowej zostanie zorganizowany mobilny punkt szczepień. Będzie to szczepionka jednodawkowa Johnson&Johnson.
Szczepienie będzie się odbywać w godzinach od 14.00 – 18.00.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
katar bezobjawowy :)))02.09.2021, 17:02
@ Partyzant. Kiedy ty wyjdziesz z lasu? Przestaniesz się bać ? Przestaniesz słuchać radia Erewań? Zaczniesz się zdrowo odżywiać ?
Ęą02.09.2021, 16:37
Do Partyzant: też jestem za tym żeby lekarze nie brali łapówek i czasami brakuje mi słów jak widzę naszą polską młodzież po podstawówkach. Nie chcę się wdawać w dyskusję na temat sensu szczepień ale od kilku dni nurtuje mnie taka myśl : Jestem zdrowy i chcę się zaszczepić, idę do punktu szczepień i wszczykują mi wirusa, aby mój organizm się uodpornił. Czy wtedy nie staję się roznosicielem i czy nie zarażę tym strasznym wirusem moich bliskich i wszystkich z którymi ma kontakt? Czy ktoś mi odpowie? Proszę o rzetelne odpowiedzi.
Partyzant02.09.2021, 14:11
Cieszą takie informację, że samorządy wychodzą z inicjatywą szczepień do ludzi. Trzeba takie akcję promować na każdym kroku, gdyż to już nie jest eksperyment medyczny. Oby zatwierdzili jak najszybciej szczepieni małych dzieci, bo chciałbym już mieć to za sobą. Argumenty, że szczepienie top zło, które tylko szkodzi można wsadzić między bajki, bo znam masę zaszczepionych osób i okazuje się, że wszyscy żyją zdrowo i szczęśliwie. Z resztą poziom szczepień spada i trzeba coś dołożyć też tym lekarzom, bo w czasie pandemii nie mają łatwego życia. Ciągłe podważania ich kompetencji, wiedzy, domniemanego brania łapówek to skandal, że różnego rodzaju osioły i inni denialiści po podstawówkach wypowiadaja się na tematy medyczne i bredzą coś o użytych płodach czy szkodliwości kolca białka- Przecież oni nie mają zielonego pojęcia, gdzie znajduję głowa a gdzie tylna część ciała, a zajmują się genetyką i szkodliwością kolca białka- śmiechu warte.
Ludzie szczepcie się, to ratuje życie.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl