07.12.2021, 21:23 | czytano: 3094

Hokeiści, działacze sportowi i kibice zjednoczeni w pomocy dla chorego chłopca (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. - Bardzo się cieszę, iż po raz kolejny poprzez naszą pasję mogliśmy wspomóc kogoś, kto potrzebuję pomocy. Tym razem pomogliśmy Maksiowi i na pewno na tym nie poprzestaniemy - komentuję poniedziałkową akcję charytatywną Krzysztof Koza z zarządu klubu KH TAURON Podhale. Zebrano 11 tys. zł na rehabilitację Maksymiliana. Chłopiec choruje na dystrofię mięśniową.
W towarzyskim meczu starli się na lodzie członkowie zarządu oraz sponsorzy z żeńską drużyną MMKS Podhale Nowy Targ.
"Bardzo chcielibyśmy podziękować Panu Bolesławowi Barze za poprowadzenie tego jakże szczytnego spotkania. Nie odbyło by się to również bez pomocy stowarzyszenia Winter Classic, które nie po raz pierwszy bardzo zaangażowało się w pomoc na rzecz potrzebujących. Swoją cegiełkę dołożyły również Fitness Factory, Skalny Dworek oraz Kino Tatry, które dla zwycięzców loterii ufundowały vouchery. Na koniec nie można zapomnieć o arbitrach, którzy poprowadzili to spotkanie oraz całej obsłudze lodowiska i jak zwykle niezawodnej reżyserce" - piszą organizatorzy spotkania.

- Od zawsze zarówno ja, jak i członkowie zarządu - jesteśmy za tym, żeby wspierać tego typu akcje. To miłe uczucie, gdy robi się to co lubi, a do tego pomaga innym - podsumowuje Paweł Bargieł.

Więcej na stronie podhalenowytarg.pl

opr. s/ zdj. Szymon Pyzowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl