04.05.2022, 19:02 | czytano: 1333

75-lecie nowotarskiej biblioteki. Znany jest już program obchodów

Dyrektor i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu zapraszają w dniach 21-22 maja wszystkich mieszkańców i gości regionu nowotarskiego na jubileuszowe obchody 75-lecia powstania placówki.
Będzie to jednocześnie uroczysta inauguracja realizacji zadania pn. „Jubileusz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu – Biblioteka w mieście, miasto w bibliotece”.
PROGRAM:

21 maja (sobota) o godz.17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu przy al. Tysiąclecia 37 odbędzie się jubileuszowa gala i koncert w wykonaniu zespołu „Big Band” Państwowej Szkoły Muzycznej w Nowym Targu oraz urodzinowy tort (bezpłatne wejściówki do pobrania w bibliotece).

22 maja (niedziela) na godz. 11.00 organizatorzy zapraszają przede wszystkim dzieci, do Filii nr 1 Biblioteki przy al. Kopernika 12 na spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem oraz urodzinową niespodziankę

Honorowy Patronat nad Jubileuszem objął Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha oraz Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber.
Więcej informacji na stronie internetowej: https://mbp.nowytarg.pl/

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu, r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl