13.05.2022, 15:31 | czytano: 1034

"Kajaki - recepta na udany spływ"

ZAKOPANE. Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem zaprasza na spotkanie zatytułowane "Kajaki - recepta na udany spływ", które odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godz. 19.00 w Kinie Miejsce. Wykład poprowadzi Zenon Borek, podróżnik i pasjonata kajakarstwa. Wstęp wolny.
Będzie to kolejne spotkanie z cyklu "Podziej się sportową pasją". Tym razem mowa będzie o tym co zabrać na wyprawę kajakiem, jak się przygotować, co może pójść "nie tak" i gdzie kajakiem można dopłynąć.
"Pan Zenon reprezentuje grupę przyjaciół, która pływa ze sobą kajakami ponad 20 lat i przepłynęła kilkadziesiąt rzek w Polsce i na Litwie. Spływy nie miały na celu zaliczenia "kilometrów" rzeki, ale łączyły walory rekreacyjne, krajoznawcze, integracyjne i wychowawcze, również dla płynących w ekipie dzieci i wnuków" - zapowiadają organizatorzy.

- Chciałbym Państwu przedstawić kilka uwag i porad, wykorzystując te doświadczenia, jak zrealizować spływ kajakowy, który będzie udany i..... przede wszystkim bez przykrych niespodzianek, które mogą nam zepsuć wakacje - dodaje Zenon Borek.

s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl