03.06.2022, 10:32 | czytano: 1174

Zbliżają się XIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych

ZAKOPANE. "Z każdą kolejną edycją, Targi stają się coraz bardziej rozpoznawalne i znaczące. Zróżnicowana oferta programowa trafia do szerokiego grona odbiorców, zarówno przyjezdnych jak i miejscowych. Pozwala nie tylko ujrzeć oferowane produkty, doświadczyć ich, ale także zrozumieć w jaki sposób powstają. Innymi słowy każdy znajdzie coś dla siebie" - zapowiada Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury.
Na Europejskich Targach Produktów Regionalnych spotkać można wybitnych gości: Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników, rekomendowanych kucharzy karczm podhalańskich, a także przedstawicieli zaprzyjaźnionych miast i powiatów. Wyjątkowi goście chętnie prezentują swoje umiejętności, a także dzielą się własnym doświadczeniem, co sprawia, że Targi są miejscem pełnym atrakcji, otwartym na dyskusje i wymianę wiedzy.
Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury jako organizator, szczególną uwagę przykłada na promowanie żywności certyfikowanej, która stanowi swoistą ikonę danego regionu. Podczas Targów odbywa się Festiwal Oscypka i Serów Wszelakich. Poprzedza go barwny korowód, w którym uczestniczą delegacje władz samorządowych, bacowie, zaproszeni goście i każdy kto tylko zapragnie się przyłączyć.

Impreza zorganizowana zostanie na Górnej Równi Krupowej w dniach 11 – 15 sierpnia br.

opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
hej03.06.2022, 12:15
Postawienie kilku bud na trawniku to są targi europejskie? TARPIK do likwidacji a urzedasow przepedzić na 4 wiatry
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl