22.06.2022, 17:10 | czytano: 1144

Piknik strzelecki połączony z pomocą dla Natalki (zdjęcia)

zdj. organizatora
Na nowotarskiej strzelnicy LOK odbył się Rodzinny piknik charytatywny „Strzelamy dla Natalki”. Celem imprezy było uzbieranie jak największej kwoty przeznaczonej na leczenie i rehabilitację 7 letniej Natalki Molek-dziewczynki chorej na białaczkę.
Od samego rana teren nowotarskiej strzelnicy LOK zapełniał się osobami, które postanowiły wesprzeć małą góralkę. Każdy miał możliwość skosztowania prawdziwej wojskowej grochówki ugotowanej na oryginalnej kuchni polowej, zjedzenia grillowanej kiełbaski, przejażdżki zabytkowym Jeepem Willysem, zwiedzenia kilku wystaw broni i umundurowania WP a także postrzelania z broni palnej, pneumatycznej i…łuków.
Dla najmłodszych przygotowano również masę atrakcji w postaci dużego dmuchańca, zajęć sensorycznych, malowania twarzy, waty cukrowej a także loterii fantowej z cennymi nagrodami.

Zainteresowani mogli również dowiedzieć się co nieco o sztuce przetrwania, rozpalić samodzielnie ogień a także napić się herbatki leśnej.

Udana zabawa trwała do godziny 17 a jej wynikiem było uzbieranie 8665,81 zł, 100e i 15 koron czeskich.

Organizatorzy imprezy serdecznie dziękują wszystkim osobom, które włączyły się w tą akcję. Ich poświęcenie i chęć pomocy dodają sił i wiary w to, że warto pomagać, a wraz z takim zespołem można przenosić góry!

organizatorzy
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl