29.06.2022, 11:47 | czytano: 1409

Wakacje w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza dzieci w wakacje na cykl zajęć edukacyjno-animacyjnych , które będą odbywać się w kilku miejscach na terenie miasta, również w plenerze.
Będą to przede wszystkim warsztaty, stymulujące kreatywność i aktywizujące twórczo ich uczestników, a także rozwijające wrodzone talenty artystyczne.
W lipcu zapraszamy do czytelni Biblioteki przy ul. Kolejowej 23 na warsztaty regionalne i plastyczne, które pozwolą poznać dzieciom tradycyjne elementy domu góralskiego oraz legendy związane z regionem Podhala, a także zaprojektować detale zdobnicze według własnego pomysłu.

Natomiast w ogrodzie Filii nr 2 Biblioteki na Niwie odbędą się lipcowe zajęcia w formie pikniku, w trakcie którego dzieci będą poznawać rośliny i ich właściwości, również lecznicze i kulinarne. W trakcie zajęć będzie można własnoręcznie ozdobić glinianą doniczkę lub wykonać zielnik.

Przez cały lipiec i sierpień w Filii nr 1 przy al. Kopernika 12 będą się odbywały spotkania „z Kicia Kocią” dla najmłodszych czytelników oraz wakacyjny konkurs plastyczny „Moja biblioteka przyszłości”.

Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej https://mbp.nowytarg.pl/

oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu, r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl