22.07.2022, 10:23 | czytano: 1211

Muminki w Kinie MCK Nowy Targ

NOWY TARG. Od piątku 22 piątku lipca Kino MCK zaprasza na nowy film o Muminkach - „Pamiętniki Tatusia Muminka”. To wspaniała propozycja na rodzinny seans, z którego będą cieszyć się zarówno młodsi, jak i starsi widzowie. Poznamy młodość Tatusia Muminka, który przeżył wiele niesamowitych przygód! Samotne wyprawy, morskie podróże i bale u króla… Przeżyjmy tę niezwykłą podróż z bohaterami opowieści o Muminkach.
Daty pokazów:
Pamiętniki Tatusia Muminka /Muumipapan urotyöt - Erään nuoren Muumin seikkailut/, reż. Ira Carpelan, Jakub Wroński, prod. Finlandia, Polska, 2021, 74’, dubbing

22 lipca (piątek) godz.18.00

24 lipca (niedziela) godz.16.00

26 lipca (wtorek) godz.18.00

28 lipca (czwartek) godz.18.00
Opis fabuły:

W odległej krainie leży Dolina Muminków, urzekające, przyprawiające o zdumienie miejsce pełne tajemnic. Spokojne wieczory sprzyjają snuciu niebywałych opowieści z przeszłości, a Tatuś Muminka ma ich całkiem sporo. On też był kiedyś małym Muminkiem i nie uwierzycie, co wtedy robił! Latający statek, bal u króla, morskie przeprawy… Czy Tatuś Muminka spełnił marzenia i został w młodości prawdziwym łowcą przygód? Samotne wędrówki, tajemnicza Buka i podwodny świat to dopiero początek historii! Młody Tatuś Muminka zabiera nas w swoje pełne przygód dzieciństwo, odkrywa nowe, niezwykłe krainy, a po drodze spotyka wspaniałych, dobrze nam znanych przyjaciół. Czy to na pewno ten sam spokojny i poważny Tatuś Muminka?

MCK Nowy Targ
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl