02.09.2022, 11:13 | czytano: 933

Trzy premiery w Kinie MCK Nowy Targ

NOWY TARG. Od 2 września (piątek) MCK zaprasza na trzy premiery filmowe do Kina MCK Nowy Targ (al. Tysiąclecia 37). Przedpremierowo piękną opowieść dla całych rodzin „King: mój przyjaciel Lew”; najbardziej nagradzany norweski komediodramat (w tym Skandynawowie są najlepsi) z 2021 roku „Ninjababy”; oraz polską komedię o nas samych „Kryptonim Polska”.
Bilety 16zł ulgowy i 18zł normalny.

King: Mój przyjaciele Lew /King/, reż. David Moreau, prod. Francja 2022, 105’, dubbing
2 września (piątek) godz.16.00
4 września (niedziela) godz.15.00

Ninjababy, reż. Yngvild Sve Flikke, prod. Norwegia 2021, 103’, napisy
2 września (piątek) godz.18.00
3 września (sobota) godz.18.30
4 września (niedziela) godz.17.00
6 września (wtorek) godz.20.00
8 września (czwartek) godz.18.00

Kryptonim Polska, reż. Piotr Kumik, prod. Polska 2022, 97’, po polsku
2 września (piątek) godz.20.00
3 września (sobota) godz.20.30
4 września (niedziela) godz.19.00
6 września (wtorek) godz.18.00
8 września (czwartek) godz.20.00

King: mój przyjaciel Lew

Nastoletnia Inés i jej brat Alex znajdują w domu małe lwiątko, które – jak dowiadują się z wiadomości telewizyjnych – uciekło z lotniska. Niespodziewany gość, któremu nadają imię King, szybko staje się ich najlepszym przyjacielem. Gdy okazuje się, że King jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, dzieciaki postanawiają pomóc mu wrócić do jego prawdziwego domu. W realizacji tego szalonego i odważnego planu może wesprzeć ich tylko jedna osoba – zwariowany dziadek Max, z którym wspólnie wyruszają w pełną przygód podróż.


Ninjababy
Świat dwudziestotrzyletniej Rakel zmienia się, kiedy dowiaduje się, że jest w szóstym miesiącu ciąży po niezbyt romantycznej jednonocnej przygodzie. Tytułowe ninjababy daje o sobie znać nie tylko za sprawą rosnącego brzucha, ale staje się też naczelnym komentatorem życiowych wyborów Rakel. Złośliwym, do bólu szczerym, ale przede wszystkim bardzo zabawnym.

Kryptonim Polska

Gdyby nie kontuzja, Staszek (Maciej Musiałowski) byłby dziś gwiazdą Ekstraklasy. Gdyby nie złamane serce, Pola (Magdalena Maścianica) nadal mieszkałaby w Warszawie. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali. I nie doszłoby do wydarzeń, o których będzie mówił cały kraj. Ale co się stało, to się nie odstanie i tak oto zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Bo on to miejscowy zadymiarz i narodowiec z grupy Romana (Borys Szyc). Ona zaś – aktywistka i uosobienie wszystkiego z czym Staszek i jego radykalni kumple poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakikolwiek szanse i sens? Trudno powiedzieć, jeszcze trudniej przewiedzieć, lecz to co zaczęła strzała amora, skończy się prawdziwą lawiną komicznych zajść, w których udział wezmą media, politycy, zagraniczni goście, jeden dziarski ksiądz i masa osób z totalnie różnych parafii.

źródło: MCK Nowy Targ
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl