02.09.2022, 13:37 | czytano: 1892

Młodzież gminy Łapsze Niżne nagrodzona za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu i edukacji

zdj. UG Łapsze Niżne
Podczas dwóch kolejnych podczas posiedzeń Rady Gminy Łapsze Niżne miało miejsce uroczyste wręczenie nagród młodzieży z terenu gminy za wybitne osiągnięcia sportowe i najwyższe wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022.
Wójt gminy z własnych środków ufundował dwie nagrody po tysiąc zł dla Michała Skórnóga ucznia z ZPO w Niedzicy, który w minionym roku szkolnym osiągnął najwyższą średnią w gminie i z wzorowym zachowaniem ukończył edukację w placówce oraz dla Ani Szewczyk z Kacwina najlepszego sportowca, która jako członek Fundacji HANDICAP Zakopane w dniach 19-25 czerwca 2022 r. w Nymburk w Czechach reprezentowała Polskę i wspólnie z kolegami z grupy wywalczyła aż 10 medali Mistrzostw Świata Sportowców z Zespołem Downa SU-DS 2022.

Ponadto w ramach wyróżnienia uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią w swoich szkołach, z budżetu gminy zostały ufundowane nagrody w postaci bonów i drobnych gadżetów dla:
- Urszuli Król ze Szkoły Podstawowej w Łapszach Niżnych,
- Oliwii Pawlik ze Szkoły Podstawowej we Frydmanie,
- Patryka Dyda ze Szkoły Podstawowej w Kacwinie.

UG Łapsze Niżne, s/
Może Cię zainteresować
komentarze
zawiedziony17.12.2022, 10:33
Kilkakrotnie już razy starałem się ale jednak bezskutecznie poruszyć temat ubierania się radnych którzy jak by na to nie patrzeć reprezentują swoją obecnością np. takie święto które UG umieszcza na tej stronie! Nie ma się co dziwić że wpisy są negatywne, jak Was widzą tak o Was piszą. Radni ogarnijcie sią tak ubrani możecie chodzić na ryby! A swoją drogą Gmina nie powinna umieszczać takich zdjęć bo to nie najlepiej świadczy o radzie czy nawet UG.
a co nie prawda?03.12.2022, 14:49
Na pierwszym zdjęciu jak ładnie widać ustawienie się wójta i reszty tej świty najbardziej i najwyżej wykształconych radnych znających się fantastycznie na Edukacji to akurat rozumie! Na drugim trochu gorzej się prezentują radni tak jakoś luzacko..... no ale to chyba jednak ten drugi gminny sort! Ciekawe co miał na myśli sory ,,Konia z rzędem temu kto wie,, he he he!!!!!
sory05.09.2022, 09:52
Konia z rzędem temu kto wie /.../

Komentarz nie dotyczy tematu artykułu. Moderator.


xyx04.09.2022, 12:57
Ej trudno o prawdę w tej Gminie gdyby nie wójt to nikt nie wiedział by o takich uroczystościach. Biedaczysko się zrujnował 2000 tyś. przy tak niskich jego zarobkach to ruina jego budżetu ! Bieda/... widać po ubraniu radnych na sesje oj biedna ta gmina!
nie wierzę!04.09.2022, 10:15
Jezusicku!!!!! Ale to buraki Ci radni jedna w sukni jak na wesele drugi stoi w rozkroku w jeansach ha ha.... trzeci z kolei w koszulce z obrazkami**** kolejny w stroju jak do golfa. I to ma być sesja? Ale się nam trafiła udana władza powiem ****** raczej nic nie powiem! To jest kultura jaka?
kasia02.09.2022, 13:43
Brawo Aniu, Gratulacje:D::D:D
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl