16.09.2022, 09:52 | czytano: 1409

Freska verde - znaczy świeża zieleń. Wystawa prac młodej artystki

arch. Freski
NOWY TARG. W piątek, 16 września o godz. 19-tej w Emi Home Design otwarta zostanie wystawa prac Freski, którą mieliśmy okazję już nieco poznać w twórczości kolektywu Ashwagandha, o którym pisaliśmy przy okazji kolejnych premier muzycznych grupy.
Jak młodzi twórcy zapowiadali, tak też się stało. Otóż kultura hip-hop nie zamyka się jedynie w muzyce, ale sięga dużo dalej - muzyka, taniec, sztuki wizualne, to główne jej aspekty. Freska jako reprezentantka sztuki w kolektywie, właśnie dzisiaj zaprezentuje szeroki wachlarz swojego dorobku artystycznego w swojej rodzinnej miejscowości.
Wystawę eksponowaną w Emi Home Design przy ul. św. Katarzyny 1, w Nowym Targu otworzy wernisaż pełen obrazów, rysunków, ale też efektów wizualnych i muzycznych. Organizatorzy uraczą gości poczęstunkiem, opowieścią o wystawie, oprowadzaniem, ale również nawiązaniem do historii Ashwagandhy.


Niemal wszystkie jej dzieła są możliwe do nabycia przez cały miesiąc trwania wystawy. Zaplanowano również stoisko z plakatami, printami i pocztówkami z reprodukcjami Freski.


opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl