16.09.2022, 15:53 | czytano: 1233

XXIX Festiwal Papieski w Białym Dunajcu

BIAŁY DUNAJEC. Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej już po raz 29 organizuje Festiwal Papieski. Tegorocznym hasłem przewodnim jest "Blask Prawdy - Veritatis Splendor". Zgłoszenia przyjmowane są do 23 września.
Uczestnicy Festiwalu będą oceniani w kategoriach:
- zespoły muzyczne, chóry, grupy śpiewacze
- śpiewacy, soliści
- poeci, recytatorzy, gawędziarze
- grupy teatralne
w czterech grupach wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkół podstawowych, uczniowie szkół średnich oraz dorośli.
Zespoły muzyczne, chóry, grupy śpiewacze, śpiewacy i soliści - przedstawiają jeden utwór - czas trwania do 5 minut. Poeci, recytatorzy i gawędziarze wykonują po jednym utworze - czas trwania do 5 minut, a grupy teatralne przedstawiają utwory sceniczne własne lub innych autorów – czas trwania do 15 minut.

Zgłoszenia na przesłuchania konkursowe w formie wypełnionej karty zgłoszenia należy kierować na adres biblioteka@bialydunajec.com.pl

Wyniki XXIX Festiwalu Papieskiego będą ogłoszone na stronie internetowej www.gbpbialydunajec.pl oraz na Facebooku Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu 16 października br.

Wszyscy zgłaszający się do przesłuchań proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 18 20 73 898 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00 do dnia 23.09.2022r. w celu potwierdzenia uczestnictwa.
Szczegóły dotyczące konkursu plastycznego oraz literackiego (wiersz, list do Ojca Świętego, scenka teatralna, itp.) - na stronie biblioteki.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl