06.10.2022, 12:20 | czytano: 1391

Premiera piosenki "Bzy"

Fot. Materiały prasowe
15 października o godzinie 18:00 na kanale YouTube będzie miała premiera teledysku "Bzy", w wykonaniu dwójki mieszkańców Podwilka - Szymona Grzybacza i Gabrieli Grzybacz.
Szymon i Gabriela przyjaźnią się od dzieciństwa. Gabriela, 20-letnia wokalistka, przed szerszą publicznością zadebiutowała latem 2019 roku, występując z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Jednak swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już we wczesnym dzieciństwie - mając zaledwie 4 lata. Obecnie kształci się na kierunku wokalistyki jazzowej w PSM I i II st. im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie .
Szymon ma 24 lata i na co dzień pracuje jako trener wokalny oraz reżyser dźwięku. Prowadzi w górach swoje studio nagraniowe, w którym powstają jego autorskie single. W 2019 roku zadebiutował w koncertach muzyki filmowej, występując na jednej scenie m.in z Beatą Kozidrak, Justyną Steczkowską, czy Kasią Cerekwicką. Niedawno był uczestnikiem rumuńskiej edycji programu „X Factor”, w którym dotarł do półfinału.

Dzisiaj młodzi artyści łączą swoje siły, by pokazać, że największa magia tkwi właśnie w rodzinie. Piosenka „Bzy" została napisana z myślą o ich beztroskim dzieciństwie, które spędzili wspólnie w malowniczym Podwilku. Skłania ku refleksji, by zawsze pamiętać o swoich korzeniach, nie wstydzić się ich i wracać w rodzinne strony z otwartym sercem. Pielęgnowanie wspomnień jest jedynym sposobem na oszukanie przemijalności.

Mat. prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl