20.11.2022, 16:50 | czytano: 958

Mikołajki w górskiej scenerii z relaksem w Termach

zdj. mat. prasowy
Grudzień tuż tuż a to oznacza mikołajkowe prezenty i II Podhalański Bieg Mikołajkowy, którego współorganizatorem jest Gmina Nowy Targ.
Turbacz Trail zachęca do aktywnego spędzenia Mikołajkowego czasu w górskiej scenerii i 4 grudnia zaprasza do Ostrowska na bieg, gdzie każdy bez względu na wiek i umiejętności znajdzie dystans dla siebie.
Do wyboru trzy formuły biegu:
- Ostrowska 15-tka - mocna, szybka i widokowa trasa długości ~15 km
- Ostrowskie Mikołajki - dystans 6 km specjalnie na Mikołajki, w zasięgu nogi dla każdego
- Rodzinny Bieg Mikołajkowy - czyli dystans ~1,5 km stworzony z myślą o dzieciach, rodzinach z dziećmi, młodych mamach, a także o biegaczach, którzy lubią krótkie dystanse


W pakiecie oprócz pięknych widoków i niezapomnianych wrażeń: czapka Mikołaja, medal, voucher na Termy Gorący Potok, herbata Teekanne, posiłek regeneracyjny na mecie, napój i słodki poczęstunek.

Dzięki Partnerowi wydarzenia Termom Gorący Potok każdy z uczestników otrzyma w pakiecie wejściówkę na termy, gdzie będzie mógł zrelaksować się przed biegiem 3 grudnia. Wspólnie z Mikołajem i Gminą Nowy Targ organizator biegu zaprasza do Ostrowska. Pakiety już od 39zł.

Zapisy online do 2 grudnia - https://b4sportonline.pl/turbacz_trail/

Szczegóły w regulaminie na stronie: https://b4sportonline.pl/users-folder/613/files/Regulamin_Podhalanski_Bieg_Mikolajkowy_2022.pdf


mat. prasowy, s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl