22.11.2022, 18:49 | czytano: 1571

Sukces "Beti śpiewa dla dzieci". 1 miejsce w telewizji 4Fun Kids.

Niespełna miesiąc temu nowotarżanka Beata Beti Bełtowska zaprezentowała nowy singiel pt: "Zegarek Tyka Tik Tak", a już znalazł się na 1. miejscu w notowaniu #KIDSlisty - czyli listy z największymi przebojami dziecięcymi w telewizji 4Fun Kids.
Artystka znalazła się pośród grona najpopularniejszych kanałów z piosenkami dla dzieci takich jak Śpiewające Brzdące czy Śpiewanki TV.
- Spełniło się moje największe marzenie! Jest to dla mnie ogromny sukces, ponieważ znalazłam się wśród grona znanych artystów i kanałów z piosenkami dla dzieci. Dziękuję wszystkim odbiorcom, którzy głosowali na mój utwór - bo to dzięki nim się udało - komentuje Beti.

Zobacz teledysk:Znana lokalnie artystka z Nowego Targu regularnie koncertuje po całej Polsce prowadząc swoje kanały social media, przez co zdobywa coraz większą popularność. - Przygotowuję się właśnie do koncertów zimowych, które odbędą się w grudniu. Daty koncertów podam niedługo na swoich social mediach oraz na stronie internetowej, na której znajduje się mój Newsletter, do którego mogą się zapisać zainteresowani i rodzice aby śledzić nowości muzyczne dla swoich pociech - mówi wokalistka.
Na utwór "Zegarek Tyka Tik Tak" można głosować codziennie na stronie telewizji 4Fun Kids - pierwszej, bezpiecznej telewizji dla dzieci i rodziców.

źródło: management Beti śpiewa dla dzieci, s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Z27.11.2022, 20:23
Dla maluszkow
Paul25.11.2022, 10:12
bravo Betty. robisz w życiu to co sprawie ci frajda. Keep up the good work
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl