24.11.2022, 17:23 | czytano: 683

Loża Kobiet Biznesu na XXII Tatrzańskim Forum Gospodarczym

29 listopada w hotelu Belvedere w Zakopanem odbędzie się XXII Tatrzańskie Forum Gospodarcze. W tym roku w roli głównej będą kobiety.
To nie sezon na kobiecy biznes, tylko rzeczywistość. To wyzwanie na miarę obecnych czasów, czasów nowej generacji kobiet w biznesie.
Na istnienie kobiecego genu biznesu przedstawimy wiele argumentów także podhalańskich. Na scenie naszego forum pojawią się tatrzańskie ladies biznes, a wśród nich Paulina Martini „Zakopiańska Akademia Śpiewu”, Benita Zych „Trening Naturalny „, Natalia Niemiec „Żywioły”, Magdalena Kasprzak – Kuros, Pracownia Cukiernicza „Stos Słodkości”. Iwona Siuty „Górski Hyr”, Joanna Twardosz „Podhalanka”. Te kobiety połączył jeden motyw - bilet do sukcesu. Ich przepis na własny biznes to łut szczęścia, sporo odwagi, odrobina ryzyka, śmiała wizja i na deser ciężka i konsekwentna praca. Powstało z tego niezłe danie „Kobiecy gen biznesu na Podhalu”, które zaserwuje w roli moderatora Agata Wojtowicz.

W części „Zona Art. Biznes” będzie o artystycznym biznesie. Przeprowadzi nas przez niego Krzysztof Trebunia-Tutka w towarzystwie Anety Larysy Knap „Folk Desing”, Katarzyny Janczy „Tatrzańska Spiżarnia”, Olgi Jurzec „Biżuteria Alessandra”.

„W męskim punkcie widzenia i kobiecej racji stanu” staną w oko w oko Anita Żegleń Wójt Gminy Poronin i Roman Krupa Wójt Gminy Kościelisko, Agnieszka Epler -Lady Kitchen i Tymoteusz Mróz Prezes LOT Made in Zakopane, Monika Jaźwiec Prezes Zarządu Tesko Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa i Wiktor Wróbel Prezes Zarządu Nosalowy Dwór. Tę część z męskim parytetem i wyjątkowymi kobietami poprowadzi Karol Wagner.

W „Loży Kobiet Biznesu” zagoszczą: Henryka Bochniarz z Konfederacji Lewiatan, Maria Wiśniewska niezależny członek Rady Nadzorczej Orange Polska S.A, Jadwiga Wiśniowska Wiceprezydent Izby Przemysłowo- Handlowej w Krakowie, Magdalena Makieła Kancelaria Adwokacka, Agata Niemczyk profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Agata Krząstek doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Dyskusję poprowadzi Jacek Bańka.

O faktach i mitach kobiecego genu biznesu będzie przekonywał nas Mariusz Makowski psycholog społeczny, adiunkt w Katedrze Psychologii i Dydaktyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Ale czy my w to uwierzymy ? Przekonajmy się sami.
MEET UP – 29 listopada w Zakopanem Hotel Belvedere **** ul. Droga do Białego 3.

na XXII Tatrzańskie Forum Gospodarcze zapraszaj w imieniu zarządu Tatrzańskiej Izby Gospodarczej Agata Wojtowicz i prowadzący wydarzenie Jacek Bańka z Radia Kraków.

Babs.co zostało zaszczycone patronatami:

Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego
Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dr hab. Stanisław Mazur prof. UEK

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl