29.11.2022, 09:40 | czytano: 1393

Kamil Krawczycki pokaże w Nowym Targu nagrodzony film. Spotkanie ze "Słoniem", reżyserem i głównym aktorem już 5 grudnia

5 grudnia o godz. 18:30 w Kinie Tatry w Nowym Targu odbędzie się pokaz filmu "Słoń", który dostał główną nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w Konkursie Filmów Mikrobudżetowych. Po seansie odbędzie się spotkanie z reżyserem Kamilem Krawczyckim z Nowego Targu i Janem Hrynkiewiczem, który gra główną rolę.
Pochodzący z Nowego Targu reżyser i scenarzysta Kamil Krawczycki dostał główną nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w Konkursie Filmów Mikrobudżetowych za pełnometrażowy film "Słoń". Ma 32 lata i pochodzi z Nowego Targu. Kończył liceum na Borze, potem studiował w Warszawskiej Szkole Filmowej i w Szkole Wajdy. Dotychczas robił krótkie metraże i teledyski, a "Słoń" to jest jego debiut pełnometrażowy.


Mamy 10 bezpłatnych biletów na seans w kinie Tatry. Aby je otrzymać należy czym prędzej wysłać wiadomość e-mail na adres konkursy@podhale24.pl wpisując w jego temacie hasło: Słoń. Kto pierwszy - ten lepszy. Prosimy podać w e-mailu również imię i telefon kontaktowy. Osoby, które wygrały zaproszenia, otrzymają e-maila z informacją zwrotną.

Natomiast już od 2 grudnia film znajdzie się w repertuarze Kina Miejsce w Zakopanem.

Słoń, reż. Kamil Krawczycki – dramat, Polska; 88’ - kino Miejsce w Zakopanem:
02-04.12 godz. 16:10
06-08.12 godz. 16:10

r/
Może Cię zainteresować
komentarze
radykalny Benek29.11.2022, 12:12
No i ekstra. Wstyd, że to jednorazowy pokaz. W końcu można się pochwalić osiągnięciem mieszkańca tego miasta. A my co? JEDEN POKAZ! I to akurat produkcji, którą większość mieszkańców tego miasta powinna obejrzeć, aby w końcu wejść na wyższy poziom empatii.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl