10.03.2023, 13:40 | czytano: 1303

Biblioteczny Dzień Kobiet

zdj. nadesłane
W Ostrowsku, w filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu zorganizowano spotkanie autorskie, którego gościem była Krystyna Mirek, autorka ponad 40-stu książek skierowanych do kobiet.
Gminna Biblioteka Publiczna świętowała ze swoimi czytelniczkami obchody Dnia Kobiet. Z tej okazji biblioteka zaprosiła autorkę książek, piszącą głównie utwory o tematyce obyczajowej. Pisarka w trakcie swoich opowieści przekonywała zgromadzonych, że w poszukiwaniu życiowej mądrości należy sięgać po różnego rodzaju literaturę. Krystyna Mirek mocno osadza swoje utwory w realiach życia. Warto wspomnieć, iż ich fabuła nie stroni od problemów, ale ostateczne rozstrzygnięcia niosą pozytywne przesłania. Za każdym razem autorka zachęca kobiety, by się nie poddawały wobec trudności losu, ale by walczyły o miłość, rodzinę, a przede wszystkim o swoje marzenia.
Biblioteczny wieczór był przepełniony ciepłą atmosferą, życzliwymi rozmowami oraz naturalnym i pokrzepiającym uśmiechem, tak bardzo potrzebnym w dzisiejszych czasach. Nadspodziewanym był również miły akcent, którym zaskoczył uczestniczki spotkania Pan Sołtys Zbigniew Żegleń, wręczając pachnące kwiaty. Każda z pań otrzymała prezent od biblioteki - słodkości wraz z sentencją naszego specjalnego gościa, będącą jednocześnie życzeniami: ,,Młodość, uroda to jeszcze nie wszystko. KOBIETA, żeby zbudować trwały związek, musi być przede wszystkim MĄDRA".

mat. nadesłany
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl