04.04.2023, 15:09 | czytano: 1819

Czy agenci nieruchomości potrafią rapować? Projekt pośredników z Nowego Targu (teledysk)

kadr z filmu
"Ten projekt jest dla nas o tyle ważny, że jest z nami bardzo spójny. W naszym życiu poczucie humoru odkrywa dużą rolę, a jednocześnie nie wyklucza to w nas dbałości o detale, czy też jakość naszych usług - w postaci sprzedaży nieruchomości, w której specjalizujemy się na co dzień" - mówią o projekcie jego twórcy.
I dodają: - Mamy za sobą kilkaset różnych filmów, w tym serię PrzeAgent w serwisie youtube, gdzie w formie serii humorystycznych odcinków pokazujemy zagadnienia dotyczące różnych zagadnień współpracy z agentami nieruchomości. Projekt "Dzwoni przeagent’" to opowieść o naszym młodym duchu na rynku nieruchomości, o tym, że dzisiaj pośrednik nieruchomości może być postrzegany inaczej, zwłaszcza w kwestii promocji własnej marki osobistej. O tym, że niestandardowy marketing jest potrzebny i, że jest odbierany z entuzjazmem.
Na pytanie kim są, odpowiadają: - Jesteśmy zespołem #TeamTime działającym pod szyldem międzynarodowej marki RE/MAX, biuro w którym działamy to RE/MAX DUO pracujące na terenie Podhala oraz Małopolski. W skład zespołu wchodzą: Dawid Pajerski (leader) Bartłomiej Kamysz (member) Artur Zając (member) Maciej Tomalak (member), Jan Gryguś (member).


opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
myslacy05.04.2023, 09:42
troche plagiat ....papuga
Eobywtl04.04.2023, 15:42
Może niech litanie zaczną odmawiać. Lepiej na tym wyjdą.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl