26.04.2023, 19:37 | czytano: 729

„Bo się boi” w Kinie MCK Nowy Targ

NOWY TARG. Od piątku 28 kwietnia w Kinie MCK Nowy Targ prezentowana będzie nowa premiera - film „Bo się boi”. To jak określają twórcy „najśmieszniejszy horror i najstraszniejsza komedia 2023 roku” z pod ręki reżysera Ariego Astera, więc będzie się działo. Dodatkowo wciąż na ekranie gości musical fantasy „Czarodziejski flet”.
Bilety 16zł ulgowe i 18zł normalne.
Bo się boi /Beau Is Afraid/, reż. Ari Aster, prod. Kanada, USA 2023, 179’, od 15 lat, napisy

28 kwietnia (piątek) godz.19.00
30 kwietnia (niedziela) godz.18.00
2 maja (wtorek) godz. 19.00
3 maja (środa) godz.19.00
4 maja (czwartek) godz.19.00

Opis: „Bo się boi” to szalona, szokująca i nieodparcie śmieszna czarna komedia o tym, jak pokonać lęk, wziąć życie w swoje ręce i stać się bohaterem własnej historii. W pełni autorska wizja jednego z najbardziej interesujących współczesnych reżyserów, Ariego Astera, z Joaquinem Phoenixem („Joker”, „Ona”) w swojej najbardziej zaskakującej roli. Twórca kultowych „Dziedzictwo. Hereditary” i „Midsommar. W biały dzień” zrealizował dzięki temu najbardziej osobisty film, który pozwolił mu w pełni podzielić się z widzami swoimi lękami, wizją świata, a przede wszystkim – swoim unikalnym poczuciem humoru. W obsadzie „Bo się boi” – obok Phoenixa – znalazły się także aktorki: Amy Ryan („Birdman”, „Mój piękny syn”, serial „The Office”), Parker Posey (film „Krzyk 3”, serial produkcji HBO „Schody”) oraz znana z produkcji Ryana Murphy’ego („Hollywood”, „American Horror Story: NYC”) Patti LuPone. Za kamerą w najnowszym filmie Astera ponownie stanął Paweł Pogorzelski. Ari Aster zdefiniował na nowo współczesny horror – teraz czas na komedię. Czy naprawdę myślicie, że wszystko już w kinie widzieliście?


Czarodziejski flet /The Magic Flute/, reż. Florian Sigl, prod. Niemcy 2022, 120’, od 13 lat, napisy
28 kwietnia (piątek) godz.16.45
30 kwietnia (niedziela) godz.15.45
2 maja (wtorek) godz.16.30
3 maja (środa) godz.16.30
4 maja (czwartek) godz.16.30

Opis: Tim to nastoletni chłopak, który marzy o karierze śpiewaka w szkole muzycznej imienia Wolfganga Amadeusza Mozarta. Kiedy nareszcie osiąga swój cel i przekracza próg upragnionej uczelni, dzieje się coś niezwykłego. W starym gmachu szkoły Tim odkrywa magiczne przejście do innego świata - tajemniczej krainy z opery „Czarodziejski flet” Mozarta, gdzie granice wyznacza tylko wyobraźnia. Gdy za sprawą magii chłopak się tam przenosi, błyskawicznie zamienia się w księcia Tamino, czyli głównego bohatera tej opowieści. Od teraz Tim będzie zmuszony zmagać się z przeciwnościami losu w dwóch rzeczywistościach – za dnia w prawdziwym świecie starając się o upragnioną rolę w przedstawieniu na uczelni, zaś w nocy ryzykując życie, aby uwolnić piękna księżniczkę Paminę w krainie niczym nieograniczonej fantazji.

MCK Nowy Targ, s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl